Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe i data premiery

4년 전

Wymagania FS19 – minimnalne:
System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (w wersji 64-bitowej)
Procesor: Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon 7770 lub lepsza; 2 GB
Pamięć RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 20 GB
Data premiery i cena Farming Simulator 19
Nie tylko wymagania sprzętowe gry zostały ujawnione, lecz również jej data premiery. FS19 zadebiutuje 20 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Kto będzie chciał zaopatrzyć się w wersję gry PC, zapłaci za nią 129,99 zł. Cena na PS4 i Xbox One wynosi natomiast 199,99 zł. W każdym przypadku możemy liczyć na edycję z polskimi napisami.

Jeśli natomiast zamówimy Farming Simulator 19 przed premierową, zgarniemy bonus w postaci pojazdu serwisowego Retriever z napędem 4×4.

Farming Simulator 19 wykonuje wielki krok naprzód, udostępniając największy zestaw pojazdów w historii! Gracz może pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdą się nowe tereny w Ameryce i Europie, na których będzie można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawią się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych! Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Seria Farming Simulator pozwalała nam dotychczas kupować pola od innych rolników. Lecz co powiecie na to, że w FS 19 będziecie mogli nabyć kawałek terenu i zbudować na nim własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania? Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości będziemy mogli ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy będzie możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19. W tym drugim przypadku będzie jednak ograniczenie – w świecie gry będą mogły istnieć maksymalnie cztery gospodarstwa.

small_1644908542.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT