Ja też jestem agantem!

4개월 전

Na YT pojawiła się odpowiedz dr. Czerniaka na wygłup tzw. prawicowego kontrwywiadu, o którym napisałem w poprzednim poście. Od siebie dodam to czego posłowi RP nie wypadało powiedzieć.

Pamiętam jak jeden z liderów konfederacji jeszcze przed wyborami do PE powiedział że chcieliby dostać się do Sejmu po to by wejść w koalicję z pisem i być ich sumieniem. Wygląda na to że chcą włączyć się do walki o stołki i posady, chcą być częścią systemu i wykonawcami korporacyjnych rozkazów. Kim są obecnie? Myślę że są ustami pisu, mówią to czego nie wypada powiedzieć partii władzy (np. o roszczeniach żydowskich). Jakoś nie bardzo im to przeszkadzało że potencjalnie mogłi zostać okradzeni z głosów w ostatnich wyborach (brak protestu). Najważniejsze będą wybory do Sejmu. Dziwnie się składa że pis przestał mówić o ruskich agentach i teraz wszystcy sa cacy?
Nie pamiętam aby Ci ludzie, kiedykolwiek powiedzieli coś pozytywnego o demokracji bezpośredniej co jest dowodem na to że brak demokracji jest im na rękę i że nie są żadnymi antysystemowcami, są zdesperowanymi ludzmi którzy chcą tak jak cała reszta po-pis-owej hołoty prowadzić wygodne życie na koszt podatnika.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ja nie mam złudzeń, że się coś zmieni w najbliższym czasie. Zmianę musi poprzedzić długoletnia praca u podstaw. Bo nawet jeśli nie wpłynie ona jakoś znacząco na świadomość ogółu, to przynajmniej pozwoli sprawdzić ludzi, którzy wejdą kiedyś do polityki. Niestety wszystkie formacje pomijają ten etap. Ludzie za szybko lądują w polityce i potem mamy takich Andruszkiewiczów...