Aneta jeansowo

7개월 전

A190182e1527359258661.jpg

English version here.
Jej pozytywna energia szybko może wywołać uśmiech u każdego z kim się spotka. Swoja postawą pokazuje, jak sama wspomina, pokochać siebie mimo drobnych defektów.

To jak się nazywa, mówi o niej, że jest wyjątkowo silną kobietą; Jednooka Wojowniczka, mimo młodego wieku napisała już książkę, gdzie przybliża swoje życie z niepełnosprawnością.

A190116Edit.jpg

Aneta jest niezmiernie pełną energii, otwartą i wyjątkowo pozytywną osobą. Mimo swojej niepełnosprawności wyróżnia się dystansem do spraw naziemnych, a życie z jednoocznością nie hamuje jej od zdobywania nowych wspaniałych doświadczeń. Aneta jest wzorem dla innych, a jej pozytywna energia szybko może wywołać uśmiech u każdego z kim się spotka. Swoją postawą pokazuje, jak sama wspomina, pokochać siebie mimo drobnych defektów. Dla wielu taka postawa powinna stać się inspiracją i środkiem na piękne i normalne życie.

A190088Edit.jpg

Dla osoby jednoocznej ważne jest piękno w sensie postrzegania własnej niepełnosprawności i fizyczności. Czasem ciężko jest zaakceptować drobne defekty swego ciała, dlatego przede wszystkim należy zadbać o własny komfort w sferze mentalnej i psychicznej w kwesti akceptacji fizyczności. Można by brać przykład z Anety, ponieważ zadbany i stosowny wygląd zewnętrzny wiąże się z jej pozytywnym nastawieniem i samopoczuciem. Osiągnąć to można eksperymentując w ekspresyjnych stylizacjach. Idealne dla Anety na codzienne, wiosenne spacery lub spotkania po pracy jest zestawienie kontrastujących ze sobą elementów ubioru. Krótki do pasa model kurtki jeansowej, będący alternatywą dla ramoneski, w połączeniu z modnym krojem wzorzystej plisowanej spódnicy za kolano, sprawia że jest to kreacja zarówno wygodna jak i kobieca. Gdy zestawienie to połączymy z lekkim białym t-shirtem oraz wygodnymi trampkami o ciekawym różowym kolorze, odpowiednim dla przełamania kolorystyki, osiągniemy bardzo interesujący efekt całości kreacji.

A190032Edit.jpg

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT