Emilia – szkice dla kreacji wiosennej

작년

0012d.jpg

English version here.
Strój powinien być odpowiedni dla osoby, która go nosi, tak więc cóż innego można wybrać dla kobiety, która chce się poczuć lekko i wygodnie wiosną?

Dobry styl wychodzi z koloru i proporcji jakie dobieramy. Są to bardzo ważne czynniki w kobiecym ubiorze, które świadczą o tym że zarówno doskonale się w nim czujemy, jak i dobrze wyglądamy. W ubiorze bardzo wiele zależy od rodzaju materiału, struktury, wzorów, fasonu oraz detali nadających poszukiwanego błysku w całości kreacji. Strój powinien być odpowiedni dla osoby, która go nosi, tak więc cóż innego można wybrać dla kobiety, która chce się poczuć lekko i wygodnie wiosną? Sukienki to kreacje, które sprawdzają się przy każdej okazji, zobowiązującej, jak również tej codziennej. Istotne jest by odpowiednio je dobierać do swojej sylwetki i sytuacji w jakiej będziemy się znajdować. Lekkość, kwiaty, transparentny, luźny trapezowy fason sukienki oraz długi rękaw, bardzo dobrze sprawdzi się dla osób wysokich i szczupłych. A pastelowa kolorystyka oraz element delikatnego półprzeźroczystego materiału znajdującego się na dekolcie i rękawach sukienki, oddzielone niefrasobliwą falbanką, nadadzą kobiecej lekkości. W takiej kreacji można pokazać się na spotkaniu z przyjaciółmi, jak i również wybrać się na letni spacer.

0022.jpg

0012.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @monomoda.polska! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 500 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 1000

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!


Congratulations @monomoda.polska!
You raised your level and are now a Minnow!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!