Etno Ewa

8개월 전

S_DSC024991e1525103147810 header.jpg

English version here.
Ta stylizacja dla Ewy to zestaw składający się z luźnego żakietu z etnicznymi motywami, ciemnych dżinsów rurek i delikatnych złotych sandałków na obcasie.

DSC02559e1525103310785.jpg

Dżinsy równoważą w tej stylizacji „bogatą” formę żakietu i podkreślają zgrabne kształty Ewy, złote sandałki dodają niebanalnego charakteru całej stylizacji. Całość wzbogacone jest o etniczne amarantowe duże kolczyki, które przepięknie akcentują oryginalną urodę Ewy, współgrają z długimi ciemnymi włosami . Marynarka nie posiada guzików tylko pasek modelujący talię, głęboko wycięty dekolt wyszczuplający twarz i wydłużający szyję. Kopertowy krój idealnie układa się w przypadku sylwetki z dużym biustem i szerokimi ramionami. Długie kolczyki stanowią ciekawy akcent – „rodzaj kropki nad i”, pełnią również w tym przypadku rolę wyszczuplającą i wydłużającą owal twarzy.

S_DSC02443e1525102789592.jpg

Nasza bohaterka Ewa jest po amputacji kończyny dolnej ale nie stanowi to dla niej żadnej psychicznej bariery. Chętnie bawi się modą, jest otwarta na propozycje stylizacyjne, nosi sukienki oraz fasony podkreślające kształty. Idealna długość sukienek i spódnic dla Ewy to okolice kolan, fasony bliżej ciała, dekolty w kształcie litery V, kroje kopertowe. W przypadku osób po amputacjach kończyn dolnych istotne jest aby obcas nie był przesadnie wysoki i nie zaburzał równowagi. Ewa nie ukrywa niepełnosprawności, nauczyła się jak pięknie eksponować swoje atuty bez względu na ograniczenia ciała – efekt jest niesamowity.

S_DSC024991e1525103147810.jpg

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu

S_DSC02513e1525102920412.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

You got voted by @curationkiwi thanks to SK1920! This bot is managed by KiwiJuce3 and run by Rishi556, you can check both of them out there. To receive upvotes on your own posts, you need to join the Kiwi Co. Discord and go to the room named #CurationKiwi. Submit your post there using the command "!upvote (post link)" to receive upvotes on your post. CurationKiwi is currently supported by donations from users like you, so feel free to leave an upvote on our posts or comments to support us!
We have also recently added a new whitelist feature for those who would like to support CurationKiwi even more! If you would like to receive upvotes more than 2x greater than the normal upvote, all you need to do is delegate 50 SP to @CurationKiwi using this link.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @curationkiwi.