Projekty dla Oli – wygodne i naturalne

8개월 전

0023header.jpg

English version here.
Choć z kwiatami nie każda z Pań lubi obcować, dobrze połączone ze sportowym codziennym stylem, mogą tworzyć bardzo ciekawe stylizacje dopasowane do konkretnych oczekiwań związanych z wyglądem, komfortem oraz w pełni użytkowym charakterem.

0013.jpg

Wzory i nadruki na ubraniach stają się coraz częściej nieodłącznymi elementami w kobiecej garderobie. Można je spotkać zarówno na koszulkach, sukienkach, jak i również – kurtkach i spodniach. Do modnych wzorów, nadających kobiecej zwiewności, bardzo często będą zaliczać się kwiaty. Spotkać je można na ubraniach w każdym ich wydaniu, zarówno w postaci haftów, naszywek, a także nadruków. Kwiaty, będące bardzo kobiecym elementem, nie muszą tylko ozdabiać sukienki. Choć z kwiatami nie każda z Pań lubi obcować, dobrze połączone ze sportowym codziennym stylem, mogą tworzyć bardzo ciekawe stylizacje dopasowane do konkretnych oczekiwań związanych z wyglądem, komfortem oraz w pełni użytkowym charakterem.

0023.jpg

Bardzo modnym aspektem naszej kreacji może stanowić zwiewna, wiosenna kurtka – bomberka. Gdy w okresach przejściowych, między zimniejszą, a cieplejszą porą roku, znudzą nam się płaszcze i ciężkie odziania wierzchnie, warto eksperymentować z różnymi wzorami bomberki. Te lekkie kurtki nadadzą świeżości naszej kreacji. Choć kurtka swoim krojem jest bardzo sportowa, można śmiało nosić ją na co dzień, na spacery, czy wypady do kina. Kolorystycznie można śmiało dopasować ją do wiosennej pory oraz indywidualnych upodobań. Ciekawe, żywe kolory oraz kwiatowe nadruki mogą odzwierciedlać dobre samopoczucie związane z kwitnącą porą roku, jak i również podkreślić osobowość kobiety. Kurtki bomberki są lekkie, cienkie i doskonale komponują się z kwiatowymi wzorami. Ze względu na wygodę jaką gwarantuje jej noszenie sprawia, że można ją uznać jako obowiązkowa propozycja w casualowej garderobie młodych, energicznych i aktywnych kobiet. A dostępność wzorów zapewni atrakcyjny wygląd zwiększający pewność siebie. Najlepiej dopasować do niej komfortowe jeansy i t-shirt z dużym wycięciem w „serek”. Zestaw ten w pełni kobiecy dobrze komponuje się z wiosennym obuwiem takim jak tenisówki, czy inne niewyszukane obuwie.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @monomoda.polska! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 1000 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 2000

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemFest Meet The Stemians Contest - The mysterious rule revealed
SteemFest⁴ - Meet the Steemians Contest
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!