Szkice dla Ani

7개월 전

header mXkfdToSwHy1F6xC7iNTTfvCRrDG4bHpLQDydL8vnym8nvpBRGLDjCZSRLs8XZg8axqAvC9511whBqGvc2TqHPkC4yFb9cNRMWP721EyL.jpg

English version here

Nie wychodzą z trendów i są wiecznie modne. Florystyczne inspiracje można znaleźć na każdym typie ubrania, ale manifestacją kobiecości wciąż pozostają zwiewne sukienki w kwiatowe printy stanowiące akcent, który ożywi każdą stylizację.

FxX5caie56ynwsjysm2YB2oNjzL4TbvpG3i8DLuL8V5gwmGGUj22PeHJC1WLJBwV86APeteJLR9YxX5LgjtFX8CmSSCBJdHCvNCzvUFifSZc.jpeg

Nic bardziej kobiecego w wiosenno-letnim sezonie nie ma jak kwiaty. Ten romantyczny element wzbogaci naszą garderobę o zwiewność, kobiecość i finezyjność, a w naszym wyglądzie zakwitnie dzięki nim świeżości i subtelności. Choć na sklepowych półkach kwiaty zakwitły w wielu garderobach, warto zwrócić uwagę, na te nam najbliższe i najbardziej użyteczne na co dzień kreacje. Modne kreacje w kwiaty dominują przeważnie w kreacjach casualowych i wizytowych, które nie wychodzą z trendów i są wiecznie modne. Florystyczne inspiracje można znaleźć na każdym typie ubrania, ale manifestacją kobiecości wciąż pozostają zwiewne sukienki w kwiatowe printy stanowiące akcent, który ożywi każdą stylizację. Różne formy kwiatowych sukienek, począwszy od oversize’owych tunik, rozkloszowanych fasonów po dopasowane kroje bodycon, o różne j długości, pozwalają na eksperymentowanie z modą przez kobiety o każdym typie sylwetki.

mXkfdToSwHy1F6xC7iNTTfvCRrDG4bHpLQDydL8vnym8nvpBRGLDjCZSRLs8XZg8axqAvC9511whBqGvc2TqHPkC4yFb9cNRMWP721EyL.jpeg

W zależności od fasonu można ukryć drobne mankamenty, czy też wyeksponować kobiece kształty. Nie tylko krojem i fasonem kwiatowych sukienek można wyrazić swą kobiecość, ale również fuzją energetyzujących barw i materiałów, czy też stonowaną klasyczną czernią stanowiącą wciąż niezastąpiony minimalizm w kreacjach. Doskonałe kwiatowe printy, malowniczy ogród na sukience czy polne kwiaty kwitnące na letniej łące zapewniają niezastąpiony potencjał do budowania nietuzinkowych stylizacji. Kreacje te idealnie sprawdzają się na co dzień, ale i również na specjalne okazje, eleganckie wyjścia, romantyczne kolacje czy imprezy rodzinne. Różnorodność kolorystyki i wybór sukienek w kwiaty daje szerokie możliwości kompozycji naszej stylizacji. Ale też czarne sukienki w drobne kwiaty można łączyć z eleganckimi szpilkami, co stanowić będzie kreację wyjściową, a ta sama sukienka połączona z wygodnymi tenisówkami – wygodną sportową stylizacje do noszenia na co dzień.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending