Szkice dla jeansowej Anety

8개월 전

001a header.jpg

English version here.
To czy dana stylizacja będzie elegancka, czy codzienna mówi przede wszystkim całość ubioru oraz dodatki jakie wybierzemy. Wygodny styl w którym można poczuć się wyjątkowo i kobieco, to zestawienie materiałów na zasadzie kontrastów.

003a.jpg

Nie ma nic bardziej ponadczasowego i wszechstronnego, jak jeans. Jest to jeden z najbardziej popularnych materiałów na świecie, z którego można szyć każdy rodzaj garderoby. Choć to materiał mający już swoją długą historię, dziś już nie jest kojarzony tylko jako podstawowy ubiór dla farmerów. Doskonale wyglądają w nim zarówno mężczyźni, kobiety jak i dzieci. Nie ma ograniczeń w noszeniu jeansu, tak więc można komponować go dowolnie. Jeans wkradł się w wiosenne inspiracje, które nigdy nie wychodzą z mody, a są zarówno praktyczne i ciekawe w swej odsłonie.

001a.jpg

Tak więc wiosenną porą, najlepszą alternatywą do wierzchnich okryć, jak ramoneska, trecz czy inne płaszcze przejściowe, można narzucić i wykorzystać jeansową kurtkę w wielu modnych stylizacjach. Choć kurtki jeansowe nie zaliczały się do formalnych ubiorów, z biegiem czasu ich ranga uległa zmianie, dlatego obecnie idealnie nadają się do komponowania casualowych stylizacji z nutką elegancji. Przy dobrej kompozycji całości kreacji może przydać się na bardziej oficjalne czy półforamlne wyjścia, np. w zestawieniu z powszechnie lubianą małą czarną, czy jako zastępcza forma marynarki lub sweterka. To czy dana stylizacja będzie elegancka czy codzienna mówi przede wszystkim całość ubioru oraz dodatki jakie wybierzemy. Wygodny styl w którym można poczuć się wyjątkowo i kobieco, to zestawienie materiałów na zasadzie kontrastów. Gdy zestawimy krótki do pasa model kurtki jeansowej z wzorzystą plisowaną spódnicą za kolano w rezultacie sprawi, że nasza kreacja będzie bardzo interesująca i zarazem wygodna. Do tego lekki biały t-shirt oraz wygodne trampki o ciekawym różowym kolorze odpowiednie dla przełamania kolorystyki. Gdy schowamy koszulkę w spódnicę wydłużymy swoją sylwetkę, a przy tym zaznaczymy łagodnie talię. Należy pamiętać aby w takim zestawieniu nie przesadzać z biżuterią i zachować umiar z dodatkami, by całość nie stała się zbyt ciężka. Istnieje wiele kierunków zastosowania kurtki jeansowej, a w tej stylizacji śmiało można wybrać się na spacer, zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending