Wkrótce Ewa w stylu Etno

8개월 전

00323header.jpg

English version here.
Egzotyczne inspiracje i pełne tajemnic klimaty, ponadto różnorodność form i faktur tkanin tworzących charakterystyczne style odległych kultur. To właśnie styl etno, który spodoba się każdej kobiecie lubiącej eksperymentować ze swoim wyglądem. Choć strój etniczny kojarzony jest z ciężkimi swetrami, w tej odsłonie staje się propozycją nie tylko na jesień i zimę. Lekka narzutka wierzchnia z charakterystyczną szarfą z frędzlami oraz przyozdobiona pasami i pomponikami, doskonale nada się na wiosenne i letnie spacery. Mieszanka wzorów sprawia, iż narzutka kopertowa w stylu etno, podkreśli kobiece kształty, a tym samym doda wyrazistości w całej kreacji. Narzutka kopertowa ma być zakładana jak szlafrok, dzięki czemu jest bardzo prosta w ubieraniu i przystępna dla każdej z pań, zarówno chcących zakryć pewne niedoskonałości, jak i również dla pań o szczupłej figurze. Przepasana w linii tali szarfa wyszczupli i podkreśli kobiece kształty, a kopertowy krój wyeksponuje linię biustu i ramion.

0042.jpg

Ponieważ jest to bardzo obfity styl, w doborze kreacji należy pamiętać by nie przesadzić z formą i wyrazem etnicznych inspiracji. Warto łączyć ten styl z codziennym miejskim lookiem, np. dżinsami czy złotymi szpilkami, wykorzystując etniczne detale, przede wszystkim wyrażone w dodatkach lub akcentach na ubraniach odzwierciedlonych w kolorach i wzorach. Dodatki w tej stylizacji powinny być wyraźne, a nic tak nie przyozdobi kobiecej buzi jak charakterystyczne, masywne kolczyki z frędzelkami, które znakomicie wpasowują się w tą kompozycję. Propozycja ta jest zarówno na wiosnę, jak i lato. Można również poza codzienną użytecznością dobrać taką stylizację do pracy, pod warunkiem, że nie jest wymagany w niej biurowy dress code.

00323.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

You got voted by @curationkiwi thanks to SK1920! This bot is managed by KiwiJuce3 and run by Rishi556, you can check both of them out there. To receive upvotes on your own posts, you need to join the Kiwi Co. Discord and go to the room named #CurationKiwi. Submit your post there using the command "!upvote (post link)" to receive upvotes on your post. CurationKiwi is currently supported by donations from users like you, so feel free to leave an upvote on our posts or comments to support us!
We have also recently added a new whitelist feature for those who would like to support CurationKiwi even more! If you would like to receive upvotes more than 2x greater than the normal upvote, all you need to do is delegate 50 SP to @CurationKiwi using this link.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @curationkiwi.