Kiedy jest mnie za mało...

6개월 전
in polish


Źródło: Pixabay

Zmian w moim życiu ciąg dalszy. Tym razem trochę o siłowni, na którą uczęszczam od połowy stycznia. Ostatni raz tak intensywnie wziąłem się za siebie w okresie pomaturalnym, kiedy to miałem masę wolnego czasu. Były wtedy plany treningowe, własne hantelki, 6-weidera itd. Największym motywatorem jest moja niedowaga i chęć poprawy ukrwienia swojego ciała. Jestem tyczką o BMI <20 i współczynnikowi tłuszczu <5%. Niektóre elektroniczne wagi pokazują mi ERR w tym miejscu! Siedzący tryb życia także woła o trochę ruchu.

Pierwsze postępy

Moja waga od zawsze krążyła wokół 60kg. Na pierwszym ważeniu w siłowni wyskoczyło idealne 60,00. Po miesiącu uczęszczania po 2-3 razy w tygodniu, pobudziłem mój metabolizm i rzeczywiście wżeram więcej jedzenia. Waga dobiła do 62kg. Teraz to utrzymać i powoli wbijać wyżej. Mam tutaj pewien challenge z pewną osobą :>
Zauważyłem nawet parę zmian w mojej sylwetce. Mięśnie się pompują, a ja sam chodzę bardziej wyprostowany i z bardziej wysuniętą piersią do przodu.

IMG_0763.JPG

Challengów ciąg dalszy. Biorę udział w serii konkursowej, gdzie trzeba zdobywać pieczątki w określonym przedziale czasowym. Nagrodami są fanty od siłowni. Idziemy jak burza!

Zostałem fitświrem

image0 (1).jpg

Może nie do końca fitświtem, ale przykładam większą wagę do kalorii w jedzeniu. Co prawda nie liczę skrupulatnie wartości odżywczych, choć staram się mieć większą świadomość ile orientacyjnie jem. Wiem już, że powinienem zjadać conajmniej 2500 kcal dziennie. Do tej pory było to zdecydowanie mniej. Jednak posiłek kojarzył mi się bardziej z przymusem, żeby nie chodzić głodnym, niż z przyjemnością.
Stawiam nacisk na jedzenie o jeden owoc więcej dziennie, smakołyki w formie batoników, a jeden kubek herbaty zamieniłem na dawkę rozpuszczalnych elektrolitów. Mam nadzieję, że wysiłek na siłowni pobudzi trochę mocniej moje łaknienie.

Ćwiczę dalej. Nie straciłem ani grosza motywacji przez pierwsze tygodnie. Ba nawet mi się podoba ;) Jestem ciekaw dalszych efektów pracy nas swoim ciałem.


Tekst ten jest Ripostą do pewnego cyklu wpisów na Steem, pod sztandarem temaTYgodnia

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Osz ty! Riposta w czasie, kiedy najwyżej mogę jeść kisiel, a o bieganiu po schodach mogę zapomnieć... Plus jestem spuchnięta jak pączek na twarzy, grrr.
Prędzej ty wbijesz moją wagę, niż ja Twoją, zapewniam Ciebie.

Posted using Partiko Android

·

Prędzej ty wbijesz moją wagę

Ale Ty mi uciekasz :D
Żartuję, znam sytuację.

·
·

Zaskoczę Ciebie, ale to chyba był efekt festiwalu pizzy. Teraz sobie spokojnie schodzę w dół ;)

Posted using Partiko Android

Przeciwieństwa się przyciągają :D

·

Mam wrażenie, że trochę go zmotywowałam do chodzenia na moją siłownię... Żeby od razu przeciwieństwa, po prostu Mys jest często nazywany przeze mnie per tyczka, pamiętam jak się dziwił czemu tak na niego wołam :D

Posted using Partiko Android

Chciałbym mieć taki problem, a nie odwrotnie proporcjonalny .. (w senie ulany jestem ;))

·

Nie jesteś ulany, tylko miśkowaty! To się powinno doceniać! :D

Posted using Partiko Android

·
·

Dobrze, że nie jestem już skazany na wolny rynek związkowy, bo raczej amatorek na miśkowatość ze świecą szukać :)

·
·
·

Czy ja wiem. Kwestia gustu, serio ;)

Posted using Partiko Android

!tip 0.3 hide

·

Bardzo dziękuję!

Hello @mys! This is a friendly reminder that a Partiko user has just followed you! Congratulations!

To get realtime push notification on your phone about new followers in the future, download and login Partiko using the link below. You will also get 3000 Partiko Points for free, and Partiko Points can be converted into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko

Hello @mys! This is a friendly reminder that you have 3000 Partiko Points unclaimed in your Partiko account!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem, and it’s the most popular Steem mobile app out there! Download Partiko using the link below and login using SteemConnect to claim your 3000 Partiko points! You can easily convert them into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko