Jak zdać maturę z języka polskiego - tutorial

11개월 전

Jakiś czas temu udało mi się namówić moją kochaną żonę, Magdę, na uruchomienie swojego kanału na YouTube i w kilku innych mediach społecznościowych. Oczywiście także na steemit.com. Muszę jej tylko jeszcze wytłumaczyć co i jak, a przecież sam za razie za wiele nie wiem.

Mam jednak nadzieję, że pomożecie mi dotrzeć z jej treściami do innych. Treści te, zapewniam, będą konkretne, rzetelne i przydatne dla każdego przyszłego maturzysty.

A więc skorzystajcie sami, albo udostępnijcie innym potrzebującym. :)

Przy okazji poczytajcie artykuły tworzone przez jedną z moich kochanych córek, Zosię - przyszłego filologa języka polskiego: @zabrylka

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Subskrybuję i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki cyklu! Po cichutku liczę, że małżonka też będzie na steem/hive. :) A dziś poproszę o przekazanie poniższego.

Pani B. - słucha się Pani wspaniale!

·

Steem to ja już wiem, a... Hive? Co to? Żona (zresztą ja też :-) ) serdecznie dziękuje za miłe słowo.

·
·

Firmę Steemit posiadającą duże udziały w Steem kupił Chińczyk Justin Sun. Ponieważ jego koncepcje są dość odległe od idei społecznościowego blockchaina, w którym treści tworzą żywi ludzie i najwyraźniej chce jak najszybciej wycisnać stąd zainwestowane pieniądze, zapadła decyzja o hardforku. Po podziale powstaną dwa łańcuchy - Steem i Hive. Działać będzie można na obu, ale na Steemie prawdopodobnie zapanują reguły Suna, a Hive pociągną "nasi" sprawdzeni witnessi i develeoperzy.

To wszystko dzieje się teraz. Bezpośrednich informacji polskiej społeczności udziela regularnie na czacie Gandalf - gtg, mój ulubiony witness. :)
https://steem.chat/channel/polish