Metoda Labouchere w ruletce

3년 전

Thumbnail Template.png


System Labouchere jest oparty na ciągu liczbowym, polega na redukcji ciągu w przypadku wygranej oraz powiększenia ciągu w przypadku przegranej. Pierwsza i ostatnia liczba ciągu wyznacza nam stawkę, którą będziemy grali w następnej grze. W praktyce system ten jest niezwykle prosty, chociaż może się wydawać skomplikowany na pierwszy rzut oka.


System w praktyce:

Tworzymy swój ciąg liczb, np: 1, 2, 3, 4, 5 oraz rozpoczynamy pierwszą grę. Skrajne liczby naszego ciągu (pierwsza i ostatnia liczba) to 1 i 5. Należy je zsumować 1+5=6 oznacza to, że nasza stawka początkowa wynosi 6 dolarów (6000 coinsów).

  • Jeżeli wygraliśmy, skreślamy skrajne liczby. Został nam ciąg liczb 2, 3, 4. Stawiamy stawkę wynikającą ze zsumowania liczby pierwszej i ostatniej, w tym wypadku jest to 2+4=6.
  • Jeżeli przegraliśmy, na koniec naszego ciągu dopisujemy stawkę, którą przegraliśmy. Jeśli w pierwszej grze przegraliśmy 6 dolarów do ciągu dopisujemy liczbę 6 i nasz ciąg zmienia się w sposób następujący: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Następną grę rozpoczniemy według stawki 7, czyli 1+6=7.

Powtarzamy tą metodologię, póki nie pozbędziemy się wszystkich liczb z naszego ciągu. Jeśli szczęście jest po naszej stronie może się to stać dość szybko. Pamiętajmy o tym, że w przypadku wygranej skracamy nasz ciąg o 2 liczby, a w przypadku przegranej powiększamy go o 1 liczbę.


Uwagi do systemu:

Nasz ciąg liczb według którego będziemy grać nie musi być ułożony w żadnej kolejności, mogą być to dowolne liczby, np: 1, 3, 2, 1 lub 1, 4, 2, 5. System ten można wykorzystać w różnych rodzajach zakładów. Pamiętaj, że chociaż w przypadku wypisywanych liczb występuje dowolność, warto dopasować ciąg do rodzaju zakładów, jakie obstawiamy oraz potencjalnej krotności wygranej. Skreślenie wszystkich liczb z naszego ciągu gwarantuje ci profit. Uważaj, gdyż system ten może okazać się kapitałochłonny.


Darmowe 100 coins do CSGOPOLYGON: PABISOVSKY

Darmowe 500 coins do CSGOATSE: csgoatse


Graj odpowiedzialnie.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Mały błąd się wkradł:
"Pamiętajmy o tym, że w przypadku wygranej skracamy nasz ciąg o 2 liczby, a w przypadku wygranej powiększamy go o 1 liczbę."
Powinno być przegranej.

Poza tym fajny system, tylko z moim szczęściem to prędzej bym doszła do długiego ciągu "potworka", niż skreśliła wszystkie liczby :D

·

haha dzięki za zauważenie błędu :)