Największe wygrane "farciarzy" XIX wieku w ruletce

3년 전

TN Template 2.png


Na pierwszym miejscu "farciarzy" ruletki znajduje się gracz Charles Wells. Był to hazardzista oraz karciarz, który w roku 1891 wygrał aż 2 miliony franków. Mówi się, że Charles Wells wygrał wtedy 23 z 30 gier (jest to aż 76,66% obstawionych gier). Opuścił on wtedy kasyno z milionem franków, lecz po pewnym czasie powrócił do niego i wyniósł z niego kolejny milion! Właściciel kasyna twierdził wtedy, że Wells oszukiwał, jednak w jego grze nie odkrył żadnych nieprawidłowości. Jego szczęście nie trwało długo. Po pewnym czasie trafił on do więzienia na 8 lat. W roku 1922 zmarł nie mając grosza przy duszy.

Na drugim miejscu znajduję się Joseph Jagger, który wyszedł z kasyna z 375 tysiącami dolarów. Pewnego dnia 1873 roku Jagger przekupił kilku krupierów, aby dostać w swoje ręce listę numerów wygrywających z ostatnich tygodni. Parę dni studiował dokładnie zapiski, które zdobył, aby finalnie zauważyć, że przy jednym stole koło do ruletki jest zepsute, gdyż numery takie jak: 7, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 28 oraz 29 wypadają przy nim znacznie częściej, niż przy pozostałych. Pewnego dnia Jagger powrócił do kasyna i zasiadł do gry przy stole z zepsutą maszyną. W zaledwie parę dni zyskał on wtedy 375 tysięcy dolarów. Kwota ta dawała by na dzień dzisiejszy kilka milionów dolarów. Po pewnym czasie krupierzy zorientowali się dlaczego Jagger wygrywa takie sumy i usunęły zepsute koło. W tym czasie jednak Jagger miał już zainwestowane pieniądze we własny biznes.

Jeśli także chcesz spróbować swoich sił w ruletce koniecznie przeczytaj moje posty nt. systemów obstawiania:


Darmowe 100 coins do CSGOPOLYGON: PABISOVSKY

Darmowe 500 coins do CSGOATSE: csgoatse


Graj odpowiedzialnie.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
·

To nie pomyłka. Są to największe wygrane farciarzy z XIX wieku (w sumie zmienię tytuł) :) miejsca przyznawałem w kolejności w jakiej natrafiłem na dane osobistości.