Zasady gry w ruletkę

3년 전

TN Template 2.png


Zasady gry w ruletkę:

Poznaj każdą z zasad przed podejściem do gry w kasynie, aby nie narażać się na niepotrzebne problemy. Każda zasada jest dość intuicyjna i łatwa do "wykucia na blachę".

  • Gracze nie mogą używać kamery ani telefonów komórkowych przy stole, ponieważ wszystkie elektroniki są zabronione. Gracz powinien zostawić je w wydzielonej szatni.
  • Gracze nie mogą przenosić żetonów, a nawet dotknąć ich, kiedy krupier nie zgłasza rozpoczęcia nowego zakładu.
  • Gdy krupier umieści obiekt dolly na numerze wygrywającym, gracze nie powinni ruszać się ani dotykać żadnego z żetonów, zanim je zdejmie, aby zasygnalizować graczom rozpoczęcie następnej gry.
  • Gracze mogą umieszczać tylko papierosy, napoje, pieniądze lub żetony na stole do gry w ruletkę.
  • Zmiana postawionych żetonów lub gotówki może być dokonana tylko pomiędzy obrotami ruletki. W żadnym razie nie możesz tego zrobić w czasie gry. Złamanie tej zasady może skutkować usunięciem z kasyna oraz zabraniem twoich żetonów.
  • Miejsca przy stole są przygotowane dla graczy, którzy biorą udział w danej grze. Jeśli nie bierzesz udziału w danej turze, a jesteś osobą towarzyszącą osobie, która bierze udział w grze powinieneś ustąpić miejsca osobie, która chce zagrać. Jeśli tego nie zrobisz możesz zostać usunięty z kasyna.
  • Gracze mogą zacząć obstawiać nowe zakłady tylko, jeśli krupier usunie wszystkie przegrane zakłady i wypłaci wygraną osobie wygranej w poprzedniej rundzie. Gracze mają wtedy czas na postawienie zakładów.

Rzeczą oczywistą jest, że grając w ruletkę online nie musimy przestrzegać większości tych zasad. Dzieję się tak, ponieważ w wirtualnej grze nie ma krupierów, żadnych innych graczy. Granie w ruletkę online jest także łatwiejsze.

Jeśli także chcesz spróbować swoich sił w ruletce koniecznie przeczytaj moje posty nt. systemów obstawiania:


Darmowe 100 coins do CSGOPOLYGON: PABISOVSKY

Darmowe 500 coins do CSGOATSE: csgoatse


Graj odpowiedzialnie.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT