Ić swoja drogą.))

2년 전

lato sie zaczelo ale co to za lato bez ukochanej osoby wszedzie musisz chodzić sam czy do kina czy na spacer wszędzie sam jak samotny jeździec nie ma to jak bliska osoba przy sobie masz z kim porozmawiać masz do kogo przytulić się w nocy iść z nią do kina na spacer gdy gwiazdy jasna świecą na niebie mieć bliska osobe przy sobie to coś wspaniałego a tak kładziesz się sam wstajesz sam wracasz z pracy do domu to pustego mieszkania bo tam nikt na ciebie nie czeka tylko pusta przestrzeń.

A teraz zadaj sobie jedno ale to naprawdę jedno ważne pytanie co chce w życiu robić i to rób spełniaj swoje marzenia swoje pragnienia iść zawsze do przodu nigdy nie patrz się za siebie nie słuchaj innych słuchaj zawsze swojego serca to one wskaże ci drogę po pełniles kedys w życiu jakiś błąd każdy popełnia błędy take to jest nasze życie ale można to wszystko naprawić tylko trzeba tego chcieć masz jedno serce jedno życie nie trać swojego życia na jakieś głupoty tak to prawda życie jest ciężkie ale to ty kierujesz swoim życiem nikt inny upadłeś na dno trudno powstań zmień swoje życie każdy może sobie radę dać.

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Thank you so much for being an awesome Partiko user! You have received a 4.88% upvote from us for your 1032 Partiko Points! Together, let's change the world!