Odpowiedź BitBay na najczęstsze pytania związane z przenosinami na Maltę.

3년 전

3ca7a3db7913f867883a42dba0848785fb23fca7-bitbay-signet.png

W związku z często zadawanymi przez Was pytaniami publikujemy listę informacji, które w oficjalnym oświadczeniu może nie były przez nas wystarczająco jasno wyeksponowane.

❔ Co, jeśli przechodzicie z BitBay na Maltę?

  1. Wasze środki są bezpieczne. Po przejściu na Maltę nic się nie zmienia. To nic nie kosztuje. Login i hasło oraz 2FA pozostają bez zmian. Stany sald będą w całości przepisane. Wystawione oferty również nie zostaną anulowane, a transakcje będą się dokonywać pomiędzy użytkownikami zarówno z Polski jak i Malty.

  2. Jeśli macie zweryfikowane konto, to po przeniesieniu będzie ono nadal zweryfikowane.

  3. Po przejściu na Maltę wpłaty i wypłaty PLN są dostępne. Obsługuje je POLSKI BANK. Wasze przelewy będą przechodziły równie szybko. Planujemy niebawem zwiększyć ilość sesji wychodzących od nas przelewów z 1 do 3 dziennie, aby jeszcze bardziej poprawić jakość korzystania z naszej platformy. Planujemy również integrację ekspresowych wpłat i wypłat.

  4. Na BitBay Malta dostępne są wpłaty i wypłaty EUR i USD, a rachunki również są w polskim banku.

  5. Wpłaty na Poczcie Polskiej oraz wypłaty w bankomatach dla klientów po przeniesieniu pozostają dostępne i działają jak do tej pory.

  6. Wszystkie rynki do handlu pozostają dostępne i tylko pracujemy nad dodaniem nowych :)

❔Co, jeśli nie zdecydujecie się przejść z BitBay na Maltę?

  1. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na założenie konta na Malcie, JEGO KONTO NIE ZOSTANIE ZABLOKOWANE i nie straci dostępu do środków na nim zgromadzonych. Wpłaty na konto w Polsce można dokonać najpóźniej 30 maja. Od 31 maja będzie możliwe jedynie dokonanie wypłaty całości środków zgromadzonych na koncie bez możliwości ich ponownej wpłaty.

  2. Wszystkie rynki pozostają dostępne. Data 17.09 to data TEORETYCZNEGO wstrzymania usług dla użytkowników, którzy nie zdecydowali się na przeniesienie. Jeśli jednak ich ilość będzie duża, to będzie rozważana zmiana tego terminu.

Niech Was nie myli nazwa firmy maltańskiej. Nie brzmi ona BitBay jednak to jest BitBay ;) Wynika to czysto z prawnych zabiegów, wiele platform na świecie ma inną nazwę firmy w stosunku do nazwy platformy. Niczego nie musicie się obawiać.

źródło Bitbay Polska

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.wykop.pl/link/4337237/bitbay-przeprowadzil-sie-na-malte/