Cena Bitcoin'a w punkcie kulminacyjnym.

작년

btcusd.png

Jak to będzie z tym Bitcoin'em? Odpowiedź warta miliony, ale można pochylić się nad scenariuszami rozgrywki. Każdy ma swój, a jeden jest słuszny. Problem zawsze w tym, że nie wiemy, który to. Możemy jednak popatrzeć na to od strony technicznej.

Z dna cenowego na poziomie 3123 USD (wg Bitstamp) do poziomu 4237 USD mieliśmy odbicie. Gdyby upierać się na teorię Fibbo, to w ulubionych dla Bitcoin'a okolicach korekty 0.786 powinniśmy zauważyć odbicie do poziomu 0.618 i utrzymanie ceny w tych rejonach. Zauważyć trzeba, że poziom 0.786, któremu odpowiada cena 3362 USD została lekko przebita. Być może to celowe działania, jednak w tej okolicy pojawiło się sporo pozycji zakupowych, lub była to realizacja częściowa zysku z pozycji SHORT, bo przecież to idealne miejsce na takie działanie. Cena porusza się w trendzie bocznym, co pewien czas sprawdzająca poziom 0.786 Fibbo. Czy odbije?

O odbiciu możemy mówić dopiero po przekroczeniu i UTRZYMANIU poziomu 3550 USD. Tam powinien pojawić się opór ze strony sprzedających i przebijający trend kupujących. Dopiero utrzymanie na kilka dni tego poziomu da sygnał do dalszych zakupów i ruchu w górę. Zejście poniżej poziomu 3362 USD i pozostanie tam, da wyraźny sygnał niedźwiedziom do dalszego działania. Nam nie pozostaje nic innego, jak spokojnie poczekać. Zakładając wzrost, pamiętajmy o Stop Loss na poziomie 3350 USD. Spodziewajmy się testu tego poziomu, bo być może kupujący celowo doprowadzą cenę do sprawdzenia tych Stop Loss'ów.

HODL HODL HODL !!! ATH jeszcze się pojawi w przyszłości, takie mamy wszyscy nadzieje :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.