Co ze STEEM/BTC? BSV ha ha ha ha może faktycznie Satoshi?

10개월 전

pobrane.png

Patrząc na wykres STEEM/BTC można odnieść wrażenie, że dotarliśmy do tymczasowego dna cenowego. Czy rzeczywiście? Po świeczce śmierci ceny (dotarliśmy w okolice 50% tej świeczki) można myśleć, że cena się odbija. Szczerze, to jest zbyt wcześnie aby to stwierdzić. Pamiętajmy, że wartość w stosunku do USD nie jest najgorsza, a cena do BTC jest uzależniona od stanu MANIPULACJI Bitcoinem, jednak pomimo podwójnego szczytu na BTC i prawie pewnej korekty, należy się spodziewać daleszego osłabienia STEEM do BTC.

Popatrzmy na poprzednie świeczki śmierci ceny i co działo się dalej. GAP jaki powstał, zostanie prawdopodobnie wypełniony i tam upatrywałbym miejsc do zakupu. To co widzimy obecnie to tylko (w mojej ocenie) drobna reakcja na potencjalną korektę BTC. Gdyby korekta na BTC przerodziła się w mały BEAR MARKET to co będzie ze STEEM?

BSV też robi swoje

Nie można zignorować tego co robi BSV. @astromaniak dość słusznie zakładał jego wzrost i jeżeli Craig Wright dopnie swego, to wpadniemy w bardzo długi okres spadkowy na wszystkim co z BTC jest związane. Sygnałem do takich zdarzeń będzie stabilizacja ceny BSV na określonym poziomie i ewentualna bańka na tym krypto. Możliwe, że obecna sytuacja to bańka, a może AKUMULACJA. Za jakiś czas się dowiemy.

W międzyczasie bardzo polecam prześledzić inne kryptowaluty i zobaczyć długoterminowe reakcje na świeczki śmierci ceny. Na tradingview polecam wykresy z giełdy Bitfinex. Tam najwyraźniej to widać.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.

Zdradzę Ci że dostałem tą informację od prezesa firmy w której pracuję. Tak się jakoś stało że dowiedział się że interesuje się krypto i zaczęliśmy czasem rozmawiać. On twierdzi że to prawda i zaczął skupować BSV gdy usunęli z Biance. Twierdzi że to było specjalne zagranie bo było paru chętnych wielorybów na niższą cenę... jak na jego możliwości zakładam że zakupił około 10 000 sztuk BSV.

·

To całkiem zrozumiałe. Wystarczy dobrze zrozumieć Craig'a Wright'a. Odgrywanie "świra" przynosi efekty, no i trzeba mu oddać jedno, gość umie zarabiać kasę. Za to ma wielki szacuneczek. Zbyt dużo zbieżności. Trzeba też pamiętać że giełdy które zdelistowały BSV same mają go do cholery i trochę po forku.

·

Do you have proof of buy 10 000 BSV ?

·
·

No, but I bet that this amount was bought by my boss.
I can not disclose what company it is.

·
·
·

Warto stwierdzić, że nawet użytkownicy BCH i BSV nie wierzą w to, że jest Satoshim :D No i kolejne osoby wysłały podania o prawa autorskie, więc cóż ... zobaczymy