Fałszywe obroty giełd na Bitcoin'ie i wiele innych informacji - raport dla SEC, który każdy inwestujący powinien poznać.

작년

Raporty, które są tworzone dla potrzeb rynkowych, to bardzo dobre źródło informacji o kondycji danego dobra. Z Bitcoin'em nie jest inaczej. Raport stworzony dla SEC jest przytłaczający. Nie oznacza to jednak, że Bitcoin to samo zło i .... . Jest to źródło dobrych informacji, na podstawie których można tworzyć strategie inwestycji długoterminowych. Każdy HODL'er powinien być bardzo zainteresowany treścią takich raportów, ponieważ to w pewien sposób informacja o jego własnej inwestycji. Bardzo polecam artykuł, do którego link zamieszczam poniżej oraz treść raportu. Bardzo istotne jest, aby nie ignorować treści samego raportu. Pomimo, że jest on długi, to jego treść jest niezmiernie ciekawa i doskonale wskazuje jak na rynki patrzą inwestorzy instytucjonalnie, a przecież na ich pieniądze rynki liczą najbardziej.

Pamiętaj, że nie czytając takich informacji tracisz bardzo wiele. Ten raport to informacja o Twoich pieniądzach, więc warto poświęcić czas nad jego przestudiowaniem.

Link raportu i artykułu:

https://www.sec.gov/comments/sr-nysearca-2019-01/srnysearca201901-5164833-183434.pdf

https://bitcoinist.com/bitcoin-exchange-10-real-volume-bitwise/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.