GRIN i BEAM nowości z dużym potencjałem handlowym

작년

grin.png

Nowe tokeny, to zawsze okazja do dobrego i szybkiego handlu. Początkowe fazy handlu dla nowych tokenów to dobry moment dla cierpliwych do zakumulowania dużej ilości tokenu, który może być potencjalnie dobrym produktem do handlu. Pierwsza faza to zazwyczaj wielkie spadki cen. Jest to spowodowane monetyzacją zebranych przez górników tokenów. Cena w takich momentach zalicza pierwsze dołki cenowe.

Można przeanalizować dziesiątki tokenów (z wyjątkiem Dash :) ), które miały podobny moment wejścia na rynek. Czego zatem wypatrywać? Na początek spadku ceny. Po początkowych spadkach, których zasięgu nie sposób oszacować, nastąpi moment pierwszej akumulacji. Będzie on charakteryzował się dużym wolumenem i małym wzrostem ceny. W tym momencie rozpoczyna się spekulacja, której potencjalnym zyskiem jest trzy cyfrowa wartość procentowa wzrostu.

Ostrzegam, że to bardzo trudny moment i zdecydowanie nie polecam osobom niedoświadczonym inwestowania w te tokeny. W każdej chwili może się okazać, że cena zaliczy kolejne dołki, a my będziemy musieli poczekać dłuższy okres na zyski. Z innej strony jednak, bardzo polecam obserwację tych tokenów. Zyski mogą być ogromne, ale ryzyko jest równie wielkie. Pamiętajmy również o fundamentalnych podstawach ceny i nie dajmy się zaślepić kilkuset procentowym wzrostem, który może długo nie nadejść.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.