JPMORGAN COIN zaskoczenie czy jednak spełnienie przewidywania?

작년

Stało się to o czym pisałem 8 miesięcy temu (wpis https://steemit.com/polish/@psychepl/re-qinfinitas-re-psychepl-historia-upadku-baniek-spekulacyjnych-glodu-zlotej-ery-i-hammurabim-temat-tygodnia-35-20180628t190827820z , a chodzi mi dokładnie o wprowadzenie przez wielki bank własnej kryptowaluty. Co ciekawe, wypełnia się również zasada bańki spekulecyjnej. Po szczytach cen docieramy do punktu rozwoju technologii, która była przedmiotem spekulacji. Technologia została dostrzeżona i zostało z niej zabrane wszystko to co jest najlepsze i zostaje rozbudowywane. Bankowy gigant JPMorgan wprowadził własną stabilną kryptowalutę do rozliczeń dla klientów biznesowych.

Idealne posunięcie, które z pewnością zostanie rozwinięte w przyszłości dla szerszego grona klientów. Niedawno w społeczności krypto panowało przeświadczenie, że sektor bankowy będzie podbity przez kryptowaluty. Od zawsze twierdziłem, że będzie wręcz przeciwnie. JPM właśnie to potwierdził. Możemy zapomnieć o tym, że Bitcoin czy też inna kryptowaluta zostanie wykorzystana przez sektor bankowy. Stworzą własne lub skorzystają ze scentralizowanych rozwiązań. Czy to zaszkodzi Bitcoin'owi? Ciężko to określić, ale z pewnością Bitcoin pozostanie długoletnim obiektem spekulacji.

XRP jako propozycja dla systemu bankowego w chwili obecnej otrzymała pierwszy cios, a otrzyma kolejne. Nigdy nie byłem zwolennikiem stosowania XRP i raczej nie pozostanę nim, jednak inwestujący w XRP powinni się mocno zastanowić nad sensem jego istnienia. Być może jestem w błędzie, być może jednak nie. Warto przemyśleć teorie baniek spekulacyjnych i na sucho popatrzeć na rzeczywistość.

Zapraszam do przeczytania mojego wpisu o Historia upadku, baniek spekulacyjnych, głodu, złotej ery i o Hammurabim.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Zawsze to powtarzalem, ze mainstream wezmie sobie technologie a nie gotowe kryptowaluty i zrobi to niekoniecznie lepiej ale z wiekszymi zasiegami i rebelianckie krypto jak btc czy inne pojda w zapomnienie.

·
  ·  작년

Nie musi to być prawda. To, że mainstream coś wybierze nie znaczy, że ludzie będą tego używać. W Polsce masz przekichane z kryptowalutami, a jednak ludzie je posiadają.

  ·  작년

No to robi się tak ciekawie, że aż nieciekawie...
Cóż innego nam pozostaje, jak nie powtarzać w mantryczny sposób "HODL, HODL, HODL..."
;)

  ·  작년

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.