Litecoin zakończył swój rynek niedźwiedzia? 400% zysku, to jeden z najlepszych wyników.

작년

ltc2.png

Litecoin pokazał swój potencjał. Z dna cenowego w okolicach 22 USD zyskał do 82 USD. To prawie lub/i 400% zysku w zaledwie 4 miesiące. Co ciekawe zyskuje on zarówno w stosunku do USD jak i do BTC. O takim scenariuszu pisałem w swoim poście https://steempeak.com/polish/@psychebtc/bear-market-na-ltc-zakonczony-litecoin-przebija-sie-w-kierunku-polnocnym. Wzrost takiej wielkości wskazuje na to, że inwestorzy zwracają baczną uwagę na "młodszego brata" Bitcoin'a, a wydaje się, że cenią go nawet bardziej. Czy możemy się spodziewać kolejnego ATH?

Poniżej wykres z mojego poprzedniego postu o LTC

ltc1.png

LTC wydaje się zmierzać do punktu, w którym zacznie się korekta, która będzie doskonałą okazją do zakupu LTC. Gdyby Bitcoin zachował się podobnie (pod względem wzrostów) to jego cena sięgała by w chwili obecnej około 12000 USD. Jak wiemy, tak nie jest. Oznacza to jednak to, że LTC wyraźnie umacnia swoją pozycję na rynku i daje wyraźny sygnał, że zakończył swój rynek niedźwiedzia. To co obserwujemy na rynku LTC wskazuje również, że odrywa się on od korelacji z BTC i zaczyna podążać własną drogą. To bardzo nietypowe na rynku kryptowalut, ale jest niezwykle ważną wskazówką dla inwestorów.

Oczywiście decyzję podejmujecie sami i pamiętajcie, aby nigdy nie sugerować się moim poglądem na sytuacje rynkową. To co zamieszczam to moje własne przemyślenia. Tutaj muszę dodać, że pomimo zmiany kierunku ceny BTC na północny, dalej twierdzę, że spadki są przed nami. Pewnie gdybym posiadał pozycję SHORT na BTC, to z pewnością złapał bym STOP LOSS, ale właśnie po to one są, aby w takich sytuacjach zapobiegać stratom.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT