PrimeXBT alternatywą dla Bitmex? Dźwignia x100 na BTC, ETH, LTC, XRP i EOS. Brak wymogu KYC. Promocyjne stawki na początek handlu

3년 전

PrimeXBT8.jpg

Rynek handlu z dźwignią finansową powiększa się. Właśnie otworzyła się giełda PrimeXBT, która z założenia chce być konkurencją dla Bitmex'u. Oferta wydaje się być dość interesująca, a niskie opłaty (fee) i dobry program referencyjny oraz o wiele lepiej zbudowane zlecenia, zachęcają do zmiany dostawcy rynku.

Opłaty

Fee na giełdzie jest dużo niższe niż na Bitmex. Opłata za pozycje to 0,05% na wszystkich oferowanych parach. W porównaniu do 0,075% na Bitmex to ogromna różnica i należy tutaj zauważyć, że na Bitmex opłaty na niższych lewarach to 0,25% co jest ogromną kwotą w porównaniu do 0,05% na PrimeXBT.

Zlecenia

Tutaj również znajdziemy bardzo dobry mechanizm OCO (one cancel other), który pozwala chronić naszą pozycję oraz ustawić take profit i stop loss jedną pozycją, a nie kilkoma jak w przypadku Bitmex. Dodatkowo mamy oczywiście zestaw zleceń znany nam z Bitmex.

Interfejs giełdy jest dość przyjemny w użytkowaniu, jednak różni się znacząco od Bitmex'u. Daje on nam możliwość ustawiania zleceń bezpośrednio na wykresie i dowolną ich modyfikacje.

Zasilenia konta

Zasilić konto możemy zarówno w Bitcoin'ach jak i w tradycyjnych FIAT. Niestety depozyt w kryptowalutach to tylko BTC.

Rejestracja konta - tylko email wystarczy

Konto rejestrujesz błyskawicznie. Podajemy jedynie adres email i ustalamy hasło i możemy już cieszyć się kontem. Sprawdźcie sami, rejestracja konta nic nie kosztuje.

Oferta wydaje się być interesująca i po pierwszych testach widzę w PrimeXBT mocną konkurencje dla Bitmex'u.

Zarejestrujcie się pod tym linkiem - https://primexbt.com?signup=77029

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  3년 전

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.