Uwaga na wyjątkowo niebezpieczny ruch na Bitcoin'ie

작년

btc.png

Wzrost ceny z dzisiejszego ranka, to wreszcie coś nowego. Wygląda na to, że zamknięte zostały duże pozycje SHORT a wzrosty spotęgowane zostały przez entuzjazm kupujących. Wzrost tego rodzaju nie jest spowodowany nagłą chęcią zakupu Bitcoin'a, a raczej chęcią wykonania manipulacji na cenie i ostatecznym ruchem korekty spadków z poziomu 6000 USD. W momencie pisania tego posta, na rynku pokazuje się co raz więcej sprzedających. To mogą być dwie grupy osób.
Pierwsza grupa, to ludzie, którzy "przejechali się" na cenie w okolicach 6000 USD i sprzedają z jak najmniejszą startą. Pamiętajmy również o kolejnej grupie osób, które szukały dobrego miejsca do pozycji SHORT. Wielokrotnie wspominałem, że okolice poziomu ceny 5000 USD będą testowane i będą miejscem idealnym na pozycje sprzedaży. Po dzisiejszym poranku widzieliśmy, że tam właśnie była kulminacja i zawrócenie rynku. Cena zawróciła w okolice 4600 USD, która na chwilę obecną jest respektowana. Czy na długo? Chłodno kalkulując, to raczej nie. Test poziomu 5000 USD zakończył się odmową wejścia wyżej, co nie oznacza, że nie zostanie powtórzony.
Pamiętajmy również, że całe dzisiejsze zajście może być spowodowane informacją makroekonomiczną, o której przeciętny Kowalski jeszcze nie wie. Z pewnością w przeciągu kilku dni dowiemy się czegoś więcej.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.

3 dni temu pisałeś:

"Wszystko ładnie pięknie, a tu popyt się kończy... czas na jazdę w dół"

Było też o nieobiektywnym optymizmie bitocinowców, a tu pyk +16%. Twoje predykcje będą niebawem antywskaźnikami - jak piszesz, że leci w dół to trzeba kupować. :)

·

Sprecyzujmy zatem. Wielokrotnie pisałem, że rynek weryfikuje wszystko. O teście 5000 USD pisałem 2 miesiące temu, a post z przed kilku dni dokładnie to potwierdzał. Wzrost do poziomu 5000 jest falą C korekty, o której również pisałem, zaznaczając że właśnie tam rozpocznie się wyprzedaż, co dokładnie się stało. Poczytaj dokładnie i zwróć uwagę, że moje posty nigdy nie były, nie są i nie będą wskaźnikami. Nikt tu nie opowiada bajek o 20 000 USD za BTC pod koniec 2018 roku, a sam wiesz jak ludzie chrzanili głupoty, a mieli się za nie wiadomo kogo. Zastanów się też, dlaczego przed każdym wzrostem są duże spadki i odwrotnie.

Co do moich ocen, to sprawdź te dotyczące NEO, STEEM, LTC wszystkie się sprawdziły.

·

Powiem tyle: Nie wierz w brednie o spadkach. Zbyt wielu jest chętnych na BTC żeby pozwolili mu spaść do niskich poziomów. To tylko gadanie żeby wymusić spadek i tanie zakupy. Jak dla mnie dno było 15 grudnia i teraz będą zakresy 3000-6000 $ aż do połowy 2020 roku.

·
·

Z zakresem zgadzam się w zupełności, dno zobaczymy po kolejnym jego teście, ale możliwe że już było.

·
·
·

Wydaje mi się, że jeśli będzie jego ponowny test, to już tylko krótkotrwały w formie pin bar na dziennej świecy. Czas pokaże.