Według FORBS'a ktoś chce kupić 25% wszystkich Bitcoin'ów. BEAR MARKET dopiero się zaczyna.

10개월 전

image.png

Kilka dni temu pisałem o dość ciekawej teorii dotyczącej ostatnich wzrostów cen BTC (tutaj link). Teoria dotyczyła nowych market maker'ów rynku kryptowalut. Informacje, która zafundował nam FORBS, wydaje się potwierdzać, że pojawiają się grupy ludzi, którzy chcą przejąć rynek kryptowalutowy.

Ale od początku.....

Ceny BTC poszybowały w górę w zastraszającym tempie. Bezpośrednie odbicie z dotychczasowego dna było zbyt szybkie aby mogło być naturalnym wzrostem. Teraz, kiedy na to patrzę, pojawia się trochę szerszy obraz. Zasłona dymna w postaci niusów o THETER, BINANCE i wielu innych złych niusach, powoli opada i wydaje się, że widzimy szerszy obraz sytuacji.

Wybicie cenowe ma służyć wywołaniu euforii. Powoli się to udaje i na rynku zaczynają pojawiać się "nowe pieniądze". Oczywiście jesteśmy bombardowani setkami niusów i fantastycznych wiadomości, aż tu nagle ..........

Link do artykułu FORBS'a:

BOOOOOOOOOM KUPUJEMY 4 000 000 Bitcoin'ów

W momencie szczytowej ceny pojawia się informacja, z dość poważnego źródła (bo jak inaczej nazwać FORBS'a??), że istnieje /istnieją osoba/by chcące zakumulować 25% BITCOINÓW !!!! Jak do tego podejść? Na początku trzeba postawić kilka pytań.

Czy to fake?

Całkiem możliwe, jednak .... Taki fake działa na wyobraźnie. Dla HODL'erów to sygnał - NIE SPRZEDAWAJ!!! Dla traderów - BĘDZIE GŁĘBOKIE CZYSZCZENIE RYNKU !!! (ale o tym niżej)

Czy możliwe jest zakumulowanie ponad 4 000 000 Bitcoin'ów?

To bez wątpienia jest możliwe. Oczywiście wykonanie takiego zlecenia w krótkim okresie czasowym jest NIERALNE!!! Kiedy Waren Buffet chciał kupić Goldman Sachs, to przez wiele lat sztucznie obniżał jego wycenę, przez wiele trików handlowych, by w końcowym efekcie zapłacić kilkaset milionów dolarów mniej. Z BTC może być inaczej, ale nie liczmy na to, że stanie się to w przeciągu roku lub dwóch.

Czy będą kupować po bieżących cenach????

Tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Przygotowanie tak pojechanej akcji wymaga miesięcy. Całkiem możliwe, że cały BEAR MARKET był testem, którego celem było przygotowanie się do długofalowego wykupu. Przypomnijmy sobie bańkę na nieruchomościach i wielki krach. Kto na tym zarobił? Ci, którzy chcieli mieć majątki w postaci nieruchomości i mogli je kupić po wyjątkowo niskich cenach.

Jak to odnieść do Bitcoina?

Załóżmy, że chcemy kupić 4 mln Bitcoinów i doprowadzić do upadku kopalnie Bitcoin'ów. Aby to zrobić, trzeba wyszacować możliwości rynku, zobaczyć reakcje na poziomy cenowe i wiele innych. Do tego mógł właśnie służyć ostatni BEAR MARKET. Dzisiaj już wiemy kiedy rynek panikuje, gdzie jest opłacalność kopalni, jak doprowadzić do upadku mniejszych i zachwiać większymi.

Kolejnym krokiem będzie ....

Trzeba wywołać kolejną euforię. Rynek potrzebuje paliwa w postaci świeżych pieniędzy i aktywacji starych. Dokładnie to się dzieje. Dość logiczne byłby wybicie do nowego ATH lub posłanie ceny na totalne dno cenowe i długi i powolny bullrun. Aby to zrobić trzeba kupić potężne ilości BTC na wszystkich możliwych rynkach i rozpocząć wyprzedaż. Wpędzenie po raz kolejny graczy w panikę i przebicie dołem dna z poziomów 3100 USD byłoby naturalnym krokiem.

Ale co to da?

Odpowiedź jest prosta. Przy ogromnych flach wyprzedaży będzie łatwiej zakumulować ogromną ilość Bitcoinów. Tutaj odeślę was do mojego poprzedniego wpisu. Zobaczcie co się działo z S&P 500.

image.png

Czy to nie brzmi logicznie w chwili obecnej? Co więcej, wydaje się to teraz jeszcze bardziej prawdopodobne niż poprzednio. Czy Bitcoin będzie kosztował 1 mln dolarów? Pewnie tak, ale nie za rok lub dwa. Nie oszukujmy się, że tak potężny wieloryb zacznie akumulacje po cenie 8000 $ za BTC. Bardziej prawdopodobne będzie sztuczne wybicie ceny i nowy bear market. Tak działa rynek.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Albo to fake news na podbicie ceny :D

·

To całkiem możliwe. Albo mówią, że to fake i robią aby tak wyglądało, a faktycznie nie jest :) Takie numery też już były.

Bitcoin is a relic there is one coin out there that will make it big time its a sleeper. Something that will make a bridge form the real world to the crypto world. If you do your own research you can find it. I can only tell you that its in the top 50 and its not in the top 10 Yet !!!

·

I'm sure u right.