Zlecenie TAKE PROFIT LIMIT na giełdzie Bitmex

작년

tpl.png

Zlecenie to kolejne precyzyjne narzędzie do zebrania zysku z bieżącej pozycji. Pole "Quantity" określa nam ilość kontraktów, które będzie zlecenie obsługiwać. Pole będzie działało jak Take Profit. Należy w nim wpisać taką ilość kontraktów, jaką chcemy zrealizować jako profit. Może to być część lub całość pozycji.

Wartość "Limit Price" jest określeniem wartości, która ma być osiągnięta przez cenę. Aby rozpoczęła się egzekucja zlecenia należy ustawić "trigger". Aktywator zlecenia będzie skuteczny tylko wtedy, kiedy wartość w nim ustalona będzie osiągnięta przez rynek, lub będzie mniejsza albo większa w zależności od kierunku zlecenia. Pamiętajmy, że jeżeli mamy pozycję LONG, to TAKE PROFIT musi być pozycją w przeciwnym kierunku i odwrotnie.

Bardzo ważne jest to aby dokładnie przemyśleć to zlecenie, gdyż w zależności od tego jak je ustawimy, zadziała ono zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zlecenie to może również służyć do częściowej redukcji wartości naszego zlecenia. Polecam przetestowanie tego zlecenia przez sieć testnet Bitmex'u.

Zapraszam na Discord naszej społeczności Steem do pokoju kryptowaluty - https://discord.gg/zpDjgMR . Tutaj każdy może zapytać o wszystko co jest związane z kryptowalutami.

Zapraszam również do skorzystania z oferty Bitmex z 10% rabatem na 6 miesięcy - https://www.bitmex.com/register/6QugSM .

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

🏆 Hi @psychebtc! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @psychebtc :) | For investors.