Jak się nie da jak się da :)

3년 전

keno.png

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię się czasem rozerwać grając w gry. Kiedy gra przynosi kasę, to dodatkowy plus. Kiedy przynosi tokeny to jeszcze lepiej. Szukałem jakiegoś fajnego i nieodpicowanego miejsca do zabawy tokenami. Najbardziej spodobał mi się Stake. Kilka słów dlaczego.

Minimalna stawka

Zabawę można zacząć od 0.00000001 tokenu, a do wyboru mamy BTC, ETH, LTC i DOGE. Tak, nawet 0.00000001 DOGE można się bawić. Nawet nie przeliczam tego na PLN bo w przypadku DOGE nie ma co przeliczać :) Mnożniki jakie oferuje Stake są gigantyczne, a do wyboru mamy kilka gier.

stake.png

Depozyty, wypłaty i darmowe coiny

Nie ma minimalnego depozytu. Możecie przelać nawet 1 DOGE, a depo są przyjmowane w ponad 100 tokenach, które mogą być przeliczone do BTC,ETH, LTC lub DOGE.

Wypłaty są natychmiastowe i automatyczne i nie wymagają potwierdzania ich przez email. Email nie jest również wymagany przy rejestracji, no i nie ma KYC. Konto może być zupełnie anonimowe :).

Stake daje również darmowe coiny. Można je uzyskać biorąc udział w wielu zabawach lub turniejach, w których nie jest wymagany minimalny bet. Można dosłownie grać za 0 i wygrać. Aby nie być gołosłowny, pokaże Wam zrzut ekranu z ostatniej zabawy.

obraz.png

Gość wygrał 2 ETH obstawiając 0,00000000 :), a takie zabawy są codziennie. Dodatkowo Stake ma bota, który rozdaje aktywnym graczom darmowe coin'y. Ważne jest również to, że wszystko co dostajesz w ramach zabaw możesz od razu wypłacić. Nie ma żadnych warunków i sprawdziłem to, DZIAŁA!!!

Jeżeli chcecie się pobawić, to zapraszam do skorzystania z mojego reflinka do rejestracji - https://stake.com/?c=steemcoin

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

!tipuvote 0.1 hide