Trudno do tego się nie odnieść i sorry za ostre słowa.

11개월 전

Chociaż nic nie mam do chrześcijan i samej religii, to jednak wiele do życzenia pozostawia to, w jaki sposób duchowni się zachowali. Nie chcę tu używać słów wulgarnych, ale w tym przypadku nie mogę się obejść bez tego.

Konferencja poświęcona wykorzystaniu seksualnemu dzieci, która była ostatnio zorganizowana, to było jawne skurwysyństwo. Wybaczcie ale nie da się tego inaczej określić. Tak butnego i suchego podejścia dawno nie widziałem. Chociaż wystąpienia kościoła katolickiego (nie będę dużych liter używał, bo nie warto), były do tej pory jeszcze do zniesienia. Widać w nich było odrobinę skruchy. Zaznaczam ODROBINĘ. To co pokazano podczas tej konferencji, to jednak przebiło wszystko i pokazało z kim mamy do czynienia.

Nie jestem wrogiem wszystkich duchowych. Wręcz przeciwnie, znam wielu bardzo porządnych i fantastycznych księży, ale nie o to chodzi. Chodzi mi o postawę władz pożal się Boże kościoła. Zastanawiam się, jak wielkim skurwysynem trzeba być, żeby być tak bardzo .... . Sami dopowiedzcie. Po tym co zobaczyłem, to faktycznie nigdy nie będę już normalnie na tych ludzi patrzył. Obrzydzenie mnie bierze teraz, kiedy widzę osobę duchowną. Dla mnie wyglądają jak naćpani viagrą, którzy tylko rozglądają się za kolejną dziecięcą dupą. No i oczywiście wszyscy są winni oprócz kościoła? Pieprzcie się, wy jesteście winni tego co zrobiliście tym dzieciom pojebusy, a nie kultura seksualizmu.

Skończę na tym prostymi słowami : # WAL SIĘ SAM KLERZE PIEPRZONY !!!!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ciekawe że nikt nie domaga się podobnych rzeczy od np o związków nauczycieli czy cuś.
Ta konferencja to porażka bo wcale jej nie powinno być. Pedofili trzeba trzeba łapać karać wykluczać że społeczności, a nie o nich gadać.

Natomiast mówienie że pedofilia jest problemem Kościoła Katolickiego jest absurdem. To jest problem społeczny który jak i inne występują wśród księży. Oczywiście ponieważ księża powinni być wzorem, znakiem nauki którą głoszą to występowanie jakichkolwiek grzechów jest większym problemem niż gdzie indziej.

Ale by mówić że pedofilia jest problemem KK trzeba by stwierdzić że Kościół jest źródłem pojawiania się tej dewiacji a jest to oczywisty absurd.

Posted using Partiko Android

·

Nie można porównać żadnej organizacji do Kościoła Katolickiego, bo organizacje typu związki zawodowe nie są zorientowane na szerzenie wiary i nie "pracują" tam osoby duchowne. To ten fakt, że to osoby duchowne, a nie fakt że to kościół, uwłacza wielokrotnie bardziej i ten fakt, że wykorzystywane jest pole wiary i religii powoduje odpowiedzialność KOŚCIOŁA I KSIĘŻY.

·
·

A nauczyciele wykorzystują pole nauki. Nauczyciel odpowiada również za wychowanie. Szkoła jest obowiązkowa, Kościół nie. No sorry ale pedofile w szkołach są znacznie większym problemem niż wśród księży, a też częściej występują.

Zgadzam się natomiast że księża powinni być świętymi mężami, ale świat jest daleki od ideału.
Nie jest natomiast Kościół źródłem pedofili więc nie jest to jego problem a problem społeczny, ludzki.

Posted using Partiko Android

·
·
·

Nauczyciele nie są duchownymi, a szkoła jest obowiązkowa, co oczywiście nie usprawiedliwia w niczym. Natomiast organizacji, które nie są związkami wyznaniowymi nie stawia się w jednej linii ze związkami wyznaniowymi. Sądy zresztą stwierdziły podobnie, a banda pedofilnych księży nie powinna się w żaden sposób wybielać tylko pochylić czoła, wypieprzyć wszystkich pedofilów i wypłacić odszkodowania, bo to sutanna wzbudzała zaufanie

·

Ależ oczywiście, że pedofilia jest olbrzymim problemem Kościoła Katolickiego, ponieważ KK z samej zasady powinien być czysty od zepsucia w tej materii, jak żadna inna organizacja na świecie, a tymczasem jest "mętny", jak mało która organizacja na świecie!
Ilekroć księża, którzy byli podejrzani o pedofilię, zamiast być doprowadzonymi przed wymiar sprawiedliwości w celu sprawiedliwego ich osądzenia, czyli uznania ich winnymi, bądź niewinnymi, decyzją swych przełożonych szybciutko byli przenoszeni do innych parafii, a w przypadkach beznadziejnych, w miejsca odosobnienia, by słuch po nich zaginął.
Powtarzam, to jest olbrzymi problem Kościoła Katolickiego, który zwyrodnialców ukrywa przed wymiarem sprawiedliwości tylko dlatego, że noszą sutanny.

·
·

Ależ oczywiście że nie jest. Każdy katolik powinien być czysty od zepsucia jakimkolwiek grzechem, ale niestety tak nie jest.
Księża pedofile nie są pedofilami bo są księżmi, są nimi niezależnie od święceń. Hańbią Kościół i ich grzech jest jeszcze większy, bo poza wielką krzywdą którą wyrządzają, sieją również zgorszenie.
Nie jest mętny jak mało która organizacja. Niech ktoś mi pokaże drugą organizację która co chwilę za coś przeprasza, kaja się, robi specjalne konferencje itd. inne organizacje co najwyżej się odcinają i tyle.
Po pierwsze podejrzenia bardzo często były w sądach obalane, po drugie jeśli jest podejrzenie to działa policja i przeniesie na inną parafie gówno da. Po trzecie każda korporacja chroni swoich członków o ile jest to opłacalne. Spojrzeć wystarczy choćby na lekarzy czy sędziów. Nie jest to dobre i każde działanie które podejmuje Kościół w interesie instytucji nie jest zgodne z katolicyzmem. ale nie jest to problem KK a natury ludzkiej czyli problem społeczny, który dotyczy niestety również KK.

Posted using Partiko Android

·
·
·

Po pierwsze - nie twierdzę, że bycie księdzem implikuje bycie pedofilem. Wręcz odwrotnie, twierdzę, że bycie księdzem w żaden sposób nie może implikować bycia pedofilem.
Po drugie - nie mówiłem o "różnych grzeszkach", z którymi parają się różne organizacje, a konkretnie o największym zwyrodnieniu ludzkim, jakim jest pedofilia, więc proszę, nie relatywizuj tego.
"Po trzecie każda korporacja chroni swoich członków o ile jest to opłacalne." - tak, to jest cytat.
Po czwarte - owszem, to jest problem natury ludzkiej, stąd "pasterzami dusz" powinni być tylko Ci, którzy nie mają takich "problemów natury ludzkiej". Tymczasem Kościół Katolicki wciąż takich "hodowców dusz" kryje w swoich szeregach.

Sama zaś konferencja, no cóż...
Postaram się być elegancki do końca, więc ją przemilczę.
Na koniec jedynie przytoczę czyjeś słowa:

Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili
(Mt 25, 40)

·
·
·
·

I nie implikuje. Ale księża to ludzie wywodzący się ze społeczeństwa. Jest więc naturalne że również trafiają się pedofile, to okropne że nie są eliminowani podejrzani już na poziomie seminarium, ale przypuszczam że to nie takie łatwe. Nie można twierdzić że wszyscy księża muszą być święci, bo jak nie to znaczy że Kościół to "skurwysyny" itd
Po drugie, ale ja mówię. Nie wiem czy pedofilia to najgorszy grzech. Na pewno wyjątkowo ohydny, alee czy przykładowo znęcanie się i torturowanie aż do zabicia kogoś jest mniejszym grzechem? Nie wiem, nie jestem Bogiem. Natomiast wiem że każdy grzech może być wybaczony. Nie wiem skąd zarzut relatywizacji. Ideałem byłoby by każdy katolik był świętym, ale oczywiście niestety tak nie jest...

Nie wiem co jest nie tak z cytatem. Taka jest prawda. Nie jest to wada zastrzeżona dla księży, którzy trochę się pomylili ze swoim powołaniem, ale tyczy wielu "kast".

Nie wiem czy "kryje", raczej wszelkie ukrywanie jest potępione. Jednak zwróć uwagę że Katolicyzm to religia miłości, która mówi że Bóg kocha nawet największych zbrodniarzy i jeśli zechcą się nawrócić to im przebaczy.

Nie sądzę by ktokolwiek gdziekolwiek negował ten cytat. Ale widzisz Katolicyzm potępia pedofilię, Muzułmańska religia ją dozwala. Ale to KK ma problem z pedofilią? Eh.

Posted using Partiko Android

Zmasowany atak "postępowych" (tych samych które chcą nauczać 4 latków masturbacji) środowisk lewicowych na KK zaczął się w 2016 r po tym jak film Spotlight otrzymał Oscara.To nie jest przypadek. Zdecydowana większość spraw które są wyciągane na światło dzienne dotyczy wydarzeń z przed kilkudziesięciu lat. Czyżby nie było nowych przypadków molestowania? Lewakom chodzi o całkowite zniszczenie chrześcijaństwa i zastąpienie go islamem w którym pedofilia jest dozwolona. Dwie religie i tylko jedna jest atakowana? Trzeba mieć naprawdę ostro wyprany mózg przez lewacką propagandę by tego nie zauważyć.
Ps. flagę zdejmę gdy dodasz tag #nsfw

·

Nie jestem lewakiem, jednak potępiam nie religie tylko reakcje władz religijnych i sposób przekazu. Jest poniżej wszelkiej krytyki. Co do islamy, to uważam, że tykanie dzieci w jakiej religii by nie występowało jest godne potępienia, jednak mi o religie nie chodziło. Ten wpis nie jest atakiem na religie i jeżeli tak go ktokolwiek odczytuje to od razu prostuje, że tak nie jest.

Tag dodałem, przyznaje, że zapomniałem o nim.

·

Ostro wyprany mózg to trzeba mieć nie widząc nic pomiędzy negatywną reakcją na krzywdzenie dzieci przez kler a dążeniem do nauczania masturbacji.

Jeśli zaś chodzi o nowe przypadki molestowania to codziennie są odkrywane. Trzeba też wziąć pod uwagę iż większość takich sytuacji w ogóle nie wychodzi na jaw a te które wychodzą są poprzedzone długą droga dorastania do takiego wyznania. Dla nastolatka przyznanie się, że był dotykany przez księdza to nie jest spluniecie. To najważniejsza życiowa decyzja do której jeszcze nie dorośli. Poza tym księża też nie są głupi.Skrupulatnie wybierają ofiary. Często są to dzieci z patologicznych rodzin lub z domów dziecka. One nawet często nie mają świadomości jak bardzo są krzywdzone, nie mają komu o tym powiedzieć.

Jestem chrześcijaninem, noszę krzyż na szyi ale to co się dzieje w duchowieństwie to jest dzieło szatana. To wszystko musi zostać zburzone i zbudowane na nowo. Nie można tego zamalowywać w nieskończoność. Odbudować to zgodnie z nauczaniem Chrystusa. Bez bogactwa, bez przepychu, które są największą pokusą i powodem przez który chrześcijaństwo upada. To między innymi przez takie zachowania duchowieństwa coraz więcej mamy islamistów w kraju. To kler odpycha ludzi od wiary katolickiej i pcha w objęcia islamu. Większość ludzi ma zbyt mało wiary w siebie, muszą w coś wierzyć. A kościół skutecznie ich od siebie odpycha.

"W Polsce wśród duchownych jest najwięcej pedofili i homoseksualistów" Takie słowa kiedyś przeczytałem w jakimś statystycznym opracowaniu. Było nawet wyjaśnienie skąd to się wzięło. To skutek obowiązkowej służby wojskowej. Kiedyś bycie homoseksualistą było ogromną ujmą na honorze całej rodziny. Idąc na komisje wojskową jednym z podstawowych badań było "zaglądanie w tyłek" wiecie po co to było? Żeby wyłapać osoby, które nie są mile widziane w wojsku. Po wpisie do akt taki młody człowiek nie miał już życia. Aby temu zapobiec rodziny które podejrzewały "zaburzenia" u swoich chłopców wysyłali je " na księdza" to była pewna, dochodowa "fucha" w dodatku nie budził podejrzeń brak pociągu do kobiet.

·

Źródło.

Posted using Partiko Android

·
·

Rzucam wszystko i szukam bo jaśnie Pan wydał krótki rozkaz.

·
·
·

Podawanie takich informacji które wyglądają jak wyciągnięte wprost z Instytutu DZD jest niepoważne, więc albo podaj Pan źródło albo nie powielaj bredni.