81# nextcolony.io nowa gra na steem/ PL

2년 전

nextcolony tytul.jpg

Hej, postanowiłem napisać kilka słów na temat gierki nextcolony.io. Wczoraj wystartowała ( patrz 22.00 czasu polskiego) długo oczekiwana gra, miała sporo dobrej reklamy i Influencererów. Okazało się , że twórcy czekali na przelew kasy ( opps wtopa na starcie), no dobra to gra wystartowała po 30-45 minutach. W tym samym czasie były lagi, errory i nie mozna było płynie grać. Ok spoko jak by logowało się tysiące osób na raz, było to zaledwie 400. Na obecną chwilę jest 736 planet utworzonych - jeżeli chodzi o podstawowe planety ( godzina 15.00). Nie wspominając o multi kontach.

                  Co można robić na obecną chwilę w grze jak nie ma lagów?

Można dodawać skille i budować budynki. Taka rada najlepiej chyba iść w budynki produkcyjne.

Skupić należy się na mine COAL, ORE, COOPER i URANIUM. W tej samej kolejności najwięcej jest węgla, potem rudy, miedzi i najmniej jest uranu.

Moja obecna pozycja we wszechświecie to : Alpha Atmosphere / Common / Position: [-251/-56]
Jak widzimy mamy napisaną rzadkość planety i potem kordy naszej planety. Jeżeli chodzi o kolonizowanie to wymogi sa dosyć spore i nie tak szybko to nastąpi.

Nie ma co się rozpisywać, bo nie ma specjalnie nad czym. Gra miała dorównywać w popularności w drugwars i na razie moim zdaniem dużo gorzej, ale zobaczymy jak sobie twórcy gry przyjmą rady graczy. Tak na koniec pochwalę się byłem nawet moment w top 100, konkretnie na 95 miejscu. Do usłyszenia wkrótce...

nextcolony 95 miejsce.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT