Klub POLSKIEJ KSIĘGI w PCK

4년 전

16 lutego Polskie Centrum Kultury w Moskwie zaprasza do rozmowy o aktualizacjach polskiej literatury i dyskusji o tym, co oczekuje się od współczesnych rosyjskich czytelników polskich książek.

Odbędzie się spotkanie z czytelnikami dyrektora Centrum Kultury Polskiej w Moskwie Dariusz Klehovski i znawca literatury Anastasia Vekshina centrum. Będziemy rozmawiać o najnowszych książek z Polski - artystycznych, historycznych, książek o sztuce, a przedstawione zostaną nowe dodatki do naszej biblioteki. Czytelnicy z kolei zadano dzielić swoje oczekiwania w celu wygenerowania następujące przychody zgodnie z wnioskami naszych gości.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

You got a 2.42% upvote from @postpromoter courtesy of @smotritelmayaka!

Want to promote your posts too? Check out the Steem Bot Tracker website for more info. If you would like to support the development of @postpromoter and the bot tracker please vote for @yabapmatt for witness!

Good luck

Marcin Swietlicki! Szkoda ze nie ma wzmianki w tekście bo wczoraj szukałam postów o nim na steemie bez skutku, a jest!

·

Piszę o wydarzeniach, które mają miejsce w Rosji i są związane z Polską ...))

·
·

No tak... proszę mi wybaczyć, zobaczyłam znajoma twarz i się podekscytowałam :)

Dość ambitny temat, ale ciekawy projekt. Za każdym razem jak poznaje jakiegoś rosjanina to mam wrażenie, że niewiele on wie o polsce. Z kolei my, polacy, wiemy o nich dużo. Może to tylko takie moje odczucie.

·

...to nie moje ambicje, po prostu kocham twój kraj i bardzo bym chciał, żeby Polacy i Rosjanie byli przyjaciółmi ...)))

Tytuł trochę mylący, bo skrót PCK w Polsce oznacza "Polski Czerwony Krzyż" :D.
Fajna inicjatywa!

·

Nic na to nie poradzę ... w Moskwie jest Polskie Centrum Kultury ...możе bardziej poprawnie przetłumaczyć jako Polski Ośrodek Kultury (POK) ??

·
·

Tłumaczenie jest dobre, tylko ten skrót ma po prostu też inne powiązanie. :D

Pozwoliłem sobie napisać na Twój temat... Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko.. Podałem Ciebie jako przykład @smotritelmayaka https://steemit.com/polish/@amelcio/mala-chwila-zwatpienia-nastepnie-refleksja-na-podstawie-smotritelmayaka-oraz-carrioner

·

normalnie...))