1 dzień zrzutki na produkcję filmu "Doomer", 0%

2개월 전

Witam.
Jak zapowiedziałem kilka wpisów, rozpocząłem zrzutkę na produkcję mojego dzieła pod linkiem https://zrzutka.pl/mtxu6g

doomer.jpg

Zapraszam do wzięcia udziału i przede wszystkim upvotowania tego postu! (wszelkie środki, jakie tutaj będą zebrane, wraz z moimi wypłatami z postów z zeszłego tygodnia, będą wrzucane na konto tej zrzutki)

Z góry bardzo dziękuję za wsparcie! :D

Może w najbliższej przyszłości przyjdą mi do głowy lepsze pomysły na odwdzięczenie się Wam, jak coś, to propozycje możecie pisać w komentarzach :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Przeczytałem twój wpis na wrzutka.pl
Opiszesz nam na co konkretnie te 10k zbierasz? Bardzo lubie filmy oraz tworcow video i sam z chęcią zafundowałbym sobie komputer bo jak narazie tylko komorka i apka do montazu moich video.
Fajnie by było widzieć tu twoje króykometrażowe video na steemit np wgtywając na dtube lub 3speak.
Jeśli robisz coś jeszcze fajnego to podziel się znami pasją. Steemit to noe skarbonka na zarobek niewiadomo jaki, ale jakąś część może uzbierasz.

Posted using Partiko Android

·

Generalnie zbieram przede wszystkim na mocarniejszego kompa oraz (tak bym chciał przynajmniej) jakiś amatorski dubbing (w planach/marzeniach mam polski i angielski), im więcej nazbieram, tym dłuższy i konkretniejszy film dałoby radę zrobić, bo niewątpliwie też musiałbym się posiłkować grafikami freelancerami i ogólnie wsparciem większej liczby ludzi (a nie każdy by pomógł non profit), bo większy projekt byłby zbyt dużym obciążeniem dla mnie samego. Co do moich rzeczy... Jestem póki co zbyt wstydliwy xD Mogę swój profil na filmwebie podesłać (mam 2, ale stary, na którym mam z 2k ocen, jest no... prowadzony w większości jeszcze za gówniaka, więc zrobiłem drugi, bardziej przystający rozumnemu organizmowi xD).

·
·

Czas przełamać wstyd. Ja powtarzam moim dzieciom, że wstyd to kraść😀 i wpaść😉😀

Po pierwsze musisz zwiększyć zasięg zbiórki. Ciężko powiedzieć ile aktualnie jest użytkowników polish, ale na pewno poniżej 500. Tematykę masz dość wąską, więc zainteresowanie znajdziesz wśród kilku osób.

Proponuje wykop.pl - tag #przegryw - gdzie znajdziesz wiele osób zainteresowaną filmem o podobnej tematyce.

·

Jestem już uznawany za idola przez niektórych na #wychodzimyzprzegrywu i #podrywajzwyk... Albo nie... Bo jeszcze mnie namierzycie xD Powiedzmy, że jestem już tam stałym bywalcem, na dniach się spróbuję rozleklamować, choć na wykopkach można liczyć na każdy możliwy rodzaj odzewu.