Jak została pompowana cena Liska?

3년 전

Lisk_Logotype.png

Event Liskowy

Interesuję się również kryptowalutami, przyszedł czas aby poruszyć także ten temat. Może nie jestem grubą rybą, jako inwestor. Ale swój grosz zainwestowałem w kryptowaluty. Najwięcej zainwestowałem w Bitcoina oraz w Liska. Może Bitcoin trochę i spadł z ceny, ale obecna cena Liska (stan 25.06.2018r to koszt około 21 PLN). Tymczasem przed eventem, który odbył się 20 lutego tego roku, pamiętam że cena wahała się w granicy około 120 PLN. Pamiętam że przed eventem "góru" od kryptowalut mówili nam aby kupować Liski bo po tym evencie cena pójdzie do góry. Rzeczywistość odwróciła się do góry nogami. Cena poszła w dół, a zainteresowanie tym projektem coraz mocniej spada. Jest to nie pierwsze wydarzenie po którym dana kryptowaluta traci zainteresowanie.

Rozpoczęcie pompowania

Mocne pompowanie Liska zaczęło się mniej więcej na początku grudnia. Gdy cena oscylowała w granicy 20/30 PLN. Nagle wszystkie media zaczęły interesować się tym projektem. Cena w przeciągu 20 dni urosła aż 300%. Potem był lekki spadek, lecz potem cena znów urosła aż do 140PLN Liska za jedną sztukę.Screenshot_9.png

Czym była spowodowana taki wzrost ceny?

Cena była spowodowana głównie przez event, który odbył się 20 lutego. Tutaj możecie przeczytać więcej na temat tego wydarzenia. Wydarzenie było bardzo dobrze promowane. Ekipa Liska jest świetna pod względem marketingu. Każdy ze świata kryptowalut interesował się tym wydarzeniem. W taki sposób tworzyła się kula śnieżna, która z każdym dniem się powiększała.

Dlaczego chciałem ten temat poruszyć?

Główną sprawą był fakt że nikt o tym nie mówi. Osoby które pompowały cenę, w łatwy sposób zarobiły duże ilości pieniędzy. Zwykli szarzy ludzie, którzy liczyli na ogromne zwroty z inwestycji, najprawdopodobniej stracili pieniądze. Inspiracją do napisania tego artykułu był film z kanału Encyklopedia Kryptowalut. Film warty uwagi.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Jakie jest twoje zdanie na temat kryptowaluty Lisk, podziel się swoim zdaniem w komentarzu :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Też mam takie wrażenie jak Ty, ale czekam do grudnia tego roku... Ciekawe co z tego wyjdzie ;)

·

Może uda im się wypuścić jakich dobry produkt, poprzez co cena pójdzie w górę

Congratulations @thepatrykooo! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

The Steem community has lost an epic member! Farewell @woflhart!
SteemitBoard - Witness Update
Do not miss the coming Rocky Mountain Steem Meetup and get a new community badge!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!