Witajcie z tej strony Patryk, jestem nowy na platformie steemit :)

3년 전

Hello Steemers!
Nazywam się Patryk Filipiak. Obecnie mam 18 lat. Od września będę chodził do III klasy Liceum. Mieszkam w Polsce niedaleko Siedlec (około 80km od Warszawy).

Jestem osobą z bardzo dużym zapałem do pracy. Bardzo dużo rzeczy w swoim życiu spróbowałem, jeśli chodzi o biznes. Lecz nie było mnie jeszcze na platformie steemit oraz serwisie d.tube. Ale dziś zostało aktywowane moje konto i mogę powiedzieć że dziś spróbowałem nowej rzeczy.

Na co dzień jestem uczniem, sportowcem, freelancerem, przedsiębiorcą. Jestem maniakiem w IT, jestem programistą. Tworzę strony internetowe, od niedawna zainteresowałem się tworzeniem aplikacji android w modelu hybrydowym. Mam nadzieję że za kilka lat moje aplikacje lub serwisy będą mogły konkurować z największymi w swojej branży.

Dużo moich sukcesów zawdzięczam sportowi. Od małego grałem w piłkę nożną, w gimnazjum zainteresowałem się siłownią oraz kalisteniką. Obecnie trenuję street workout oraz kalistenikę. Lista sportów które uprawiam nie kończy się na tym duecie. Kocham jazdę na rowerze oraz biegać. Pod koniec sierpnia biegnę swój pierwszy półmaraton. Mam nadzieję że uda się przebiec ten bieg, mimo lekkiej kontuzji kolana.

Interesuję się również kryptowalutami, co bardzo mnie cieszy, bo będę mógł docierać do dużej liczby odbiorców na tej platformie. Według mnie kryptowaluty oraz blockchain to przyszłość naszej cywilizacji, ciekawe jak potoczą się losy tego za kilka lat.

To jest bardzo krótkie przedstawienie mojej historii, jeśli chcesz wiedzieć więcej. Napisz komentarz :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

@thepatrykooo, I gave you an upvote on your first post! Please give me a follow and I will give you a follow in return!

Please also take a moment to read this post regarding bad behavior on Steemit.

Hej Patryk,

Fajnie opisane :D
Szczególnie mnie zaciekawiła część w której piszesz o byciu maniakiem IT i pisaniu apek. Jak wygląda Twoja edukacja w tej kwestii? W szkole raczej Cię nie uczyli skoro to liceum a pisanie aplikacji to nie jest taka prosta rzecz. Ja obecnie jestem w technikum koniec 3 klasy i tak nas edukują że nadal nie wiem jak wyjść po za konsole xD

·

Jeśli chodzi o naukę programowania, to do wszystkiego doszedłem sam korzystając z różnych kursów. Na szkołę nie mógł bym liczyć bo mój poziom wiedzy na programowaniu ograniczył się tylko do jakiś prostych algorytmów napisanych w C++.

Cześć Patryk - witaj na Steemit.
Krótka historia, ale konkretnie opisana :)
Fajne zainteresowania, czekam na kolejne wpisy, przy okazji trzymam kciuki za półmaraton i zdrowia życzę hej! (Ja skończyłem biegać na dyszce - kręgosłup nie puszcza :)

Witaj @thepatrykooo. Miło że postanowiłeś do nas dołączyć.

Cześć Patryk. Miło, że postanowiłeś dołączyć do naszej społeczności. Jeśli potrzebujesz osoby, która będzie wyłapywać błędy w Twoich wpisach i poprawiać je dla Ciebie, daj znać - z chęcią pomogę.
Co do samej osoby, miło, że masz dużo zainteresowań, będzie o czym czytać. :) Powodzenia i czekam na kolejne materiały. :)

witaj Patryk! chętnie poczytam coś o kalistenice :)

·

Niedługo przygotuję dla ciebie artykuł

Cześć! Miło powitać na platformie kolejnego młodego człowieka z pasją :) Życzę Ci tutaj sporo sukcesów!

Na początek polecam Ci się zapoznać z postem dotyczącym porad co do poprawnego tagowania. Jest to bardzo ważna kwestia, jeśli chce się trafiać do większej liczby odbiorców.
https://steemit.com/polish/@marszum/bxx8zqa4

[BOT] Witamy thepatrykooo na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy). W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

 • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
 • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
 • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
 • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
 • Parę dobrych praktych na temat zachowania na steem przeczytasz tutaj.
 • Posiadamy polski serwer Discord.
 • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
 • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown.
 • Przegląd wydarzeń i informacje o polskich, steemowych tagach, możesz znaleźć na @kurator-polski.
 • Lista wszystkich tagów wykorzystywanych przez polskich użytkowników znajduje się tutaj
 • Tutaj uzyskasz parę informacji nt. wspierania danych tagów tematycznych przez kuratorów.
  Jeżeli uważasz, że glos bota jest niesluszny, napisz to pod tym komentarzem.

Press F to pay respects