PODSUMOWANIE LATA || 3-miesiące moich pół-zawodowych wakacji

3년 전

theEnd.png

Przechodzimy przez różne okresy w swoim życiu, człowiek pewne rzeczy zaczyna inne kończy a do jeszcze innych zwyczajnie dojrzewa lub ma okazję zobaczyć je z innej perspektywy.

Retrospekcja

Tego ostatniego co wymieniłem było mi dane doświadczyć na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Mianowicie po 10 latach gry zawodowej - decyzja o zawieszeniu/zakończeniu "kariery" wydawała mi się najlepszą jaką mogłem podjąć w tamtym momencie - czułem się totalnie wypalony i przepracowany a, także przytłoczony wplataniem do tego wszystkiego spraw poza-zawodowych.

Od tamtego momentu, dałem sobie dużo czasu (1,5-2 lata) na poukładanie pewnych rzeczy w głowie, odpoczynek, kontemplacje a także naukę nowych rzeczy.

Miałem okazję zderzyć się z "normalnym światem" ludzi szukających pracy - ciekawe przeżycie, szczególnie ilość osób niekompetentnych i całkowicie pozbawionych racjonalnego myślenia i logiki zrobiła na mnie zatrważające wrażenie (wspominałem o tym w innym wpisie).

Wykonałem także kilka usług/projektów, które pokazały mi odrobina rzeczywistości z jednej strony, natomiast z drugiej pozwoliły mi porównać obecne możliwości i warunki do poprzednich.

Szybko okazało się, że nie doceniałem tego co dawał mi poker jako profesja, nie tylko pod kątem finansowym lecz głownie decyzyjnym - byłem/jestem przyzwyczajony do podejmowania decyzji autorytarnie i w pełnej zgodności ze sobą, że obecnie nie wyobrażam sobie wykonywać czyjeś polecenia, szczególnie osób, które ewidentnie prezentują niski poziom wiedzy, inteligencji i erudycji - respektuję i zachowuję pokorę i miejsce w szeregu tylko przed autorytetami - moimi autorytetami nie tymi fikcyjnymi -systemowymi.

Korzystając z czasu wolnego postanowiłem w okresie letnim [ od czerwca do końca sierpnia] zobaczyć jak zmieniły się obecne gry i ich poziom aczkolwiek z podejściem zupełnie hobbystycznym max 1/4- 1/2 etatu.

W międzyczasie wykonałem także dla Was projekt, odnośnie poziomu na niskich stawkach dla początkujących https://busy.org/@who-knock/poker-challange-or-spin-and-go-dzien-33-or-or-podsumowanie.

Doświadczenie

Okazuje się, że pomimo dość długiej przerwy (szczególnie, że w internecie 2 lata to jak 15 lat na żywo) poziom na niskich stawkach jest nadal niski :) natomiast na średnich limitach wiele się nie zmieniło i po 2-3 tygodniach poczułem się jak w domu.

Decyzja powrotu na pełen etat jeszcze przede mną, aczkolwiek epizod jakim było poznanie niskich lotów nieuków z HR-u czy dyskusje z pseudo-fachowcami na LinkedIn mam za sobą - i te doświadczenia były cenną lekcją.

Poniżej zamieszczam wyniki, z niskich i średnich stawek jakie wypracowałem na przestrzeni czerwiec-sierpień.

całość to ok 310h przez 3 miesiące
2.jpg

same gry spin & go :
4spins.jpg

wartość oczekiwana z tych gier, total: 57cEV

spins-EV.jpg

poniżej turnieje wielo-stolikowe MTT :
5mtt.jpg

... a tak wygląda wypracowana przeze mnie całość:3overall.jpg

... poza tym nic spektakularnego się nie działo, dużo zdrowego jedzonka, rower i regularne spacery... no i oczywiście ulubiona lektura i studia tematu marksizmu, kultury i psychologii rozwoju...

... takie wakacje :)

A co Wy zrobiliście w okresie Polskiego lata, które wydaje się właśnie kończyć ?

Na koniec kilka kawałków, które wpadły na moją playlistę.Pozdrawiam

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

To jakieś wakacje były? ;)

·