ZACZĘŁO SIĘ - Polska Oficjalnie Dostała Żydowskie Roszczenia na 330 MLD. Media o tym piszą, a rząd milczy.

2년 전

Zaczęło się i jest źle :(

Niby to było oczywiste od co najmniej grudnia 2017 (wtedy ja mówiłem, że tak będzie), a pewnie byli i tacy, którzy zorientowali się i nagłaśniali wcześniej. No ale co innego wiedzieć, że istnieje zagrożenie, a co innego mieć świadomość, że to zagrożenie właśnie się zrealizowało :(.

330 MLN Złotych rozwali finanse Polski - to niewiele mniej niż roczny budżet całego kraju. Do tego obawiam się, że podana przez media informacja może mieć jeden błąd - walutę. Do tej pory mówiło się bowiem o kwocie 330 Miliardów, ale dolarów. Istnieje obawa, że ktoś kto puścił do mediów przeciek po prostu nie doczytał waluty, a za oczywistą uznał złotówkę. 330 MLD $ to przy obecnym kursie około 1 247 400 000 000 PLN. Czyli około 3-4 roczne budżety Polski. Suma po prostu niemożliwa do zapłacenia. By zaspokoić te roszczenia konieczne byłoby przekazywanie nieruchomości. Nieruchomości, które w tej chwili przecież do kogoś należą :(

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że o żądaniu zapłacenia tak gigantycznej kwoty dowiadujemy się z przecieków medialnych, a nie z oficjalnego oświadczenia rządu połączonego z wezwaniem Polaków do wspierania rządu w negocjacjach i próby obrony kraju przez jego zrujnowaniem finansowym.

Dlaczego to takie straszne?

Ano dlatego, że ostatnia rząd pana Morawieckiego negocjował TAJNIE z Izraelem i skończyło się to 100% kapitulacją i zrobieniem dokładnie tego czego chciał Izrael :( Mowa oczywiście o negocjacje w sprawie ustawy o IPN - gdzie rząd Morawieckiego praktycznie skasował nowelizację przygotowaną przez pana Patryka Jakiego w części jaka interesowała Izrael. Istnieje, więc uzasadniona obawa, ze kolejne porozumienia w tajemnicy przed Polakami będą miały podobny skutek :(

Po więcej zapraszam do obejrzenia vloga w którego opisie na serwisie YouTube znajdziecie Państwo linki źródłowe:

(Oglądając je film na YouTube pomagasz mi, gdyż: Dajesz mi zarobić. Poprawiasz pozycjonowanie filmu w YouTube. Wystarczy, że klikniesz na tytuł i zostaniesz przeniesiony do YouTube)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ciekawe na jaką nazwę zmienią państwo, żydlandia?

·
·
·

Dokładnie. Z parlamentem przy ul. Anielewicza 6.

·

Na YT kazał dawać linki gdzie się da więc to zrobiłem.

·
·
·
·
·

A niech zarabia. Ja nie jestem psem ogrodnika. Nawet dałem mu upvote. Niech się wieść niesie i tyle.

Drobna uwaga. Ze Szwajcarią chyba było tak, że USA zagroziło, że zamrozi szwajcarskie aktywa w USA.
No ale Polska nie musi się obawiać tego typu zagrywek, bo Polacy nie mają żadnych aktywów w USA :D
Całe życie na kredycie.

·

Błąd. Narodowy Bank Polski pożyczył USA pieniądze. Także niestety Amerykanie mają nasze pieniądze. Serio.

Niech Polski rząd odeśle to pismo do niemiec