96% of people are primitive sweethearts, every realist:)

2년 전

на 96% люди - примітивні мавпочки, кожен реаліст:)
Але це не привід сумувати. Власна свідомість, загашена суспільною вірою сопляшечників і гомінливими головами, для розумного способу буття не дуже й важлива. Те, що людина марить стабільною відключкою, компілюючи те, що в когось працює, і покладаючися на автопілота - зовсім не заважає керуватись спільним мозком. Це як спільною волохатою дупою сучасного монархізму, протилежного лисій у профіль взірцевій демократії, тільки навпаки.
Щоб рішення не залежали від 96%, для початку має використовуватися домінантне переполовинення: 51% розумніших тиснуть кнопочку на екранах і рішення прийняте. Затим процедура повторюється потрібну кількість фільтрів, щоб остаточний вибір варіанту був за спецами та інтелектуалами.
Спрощений одномоментний варіант голосування - рейтингами впливу, але це станеться трохи пізніше, коли буде витяпана краснопуза зараза рівності.

(Можливо задля цього доведеться легалізувати фашистсько-комуністичну ідеологію, перемогти логікою і гумором по всіх видах, і аж потім засудити до довічного ециху із цвяхами).

демо-плеєр

Бо лишаючись наодинці перед фактами, знанням, власним досвідом та іншим відірваним від віри світлом, людина спалахує розумом і радістю усвідомлення.
Зафіксувати цю штуку, схожу на любов, у великому радіусі буде неможливо ще досить довго. Тільки прораховані племена, міцні одинаки та спеціалізовані однодумці наразі й надалі лишатимуться носіями раціонального, паралельного або проривного.
Хотілося б скоріше привчити мавп до кнопки голосування, блокчейну, а там вже й до примушуючої персонально еволюціонувати нерівності. У світі без тупих грошей і сракократій

це була відповідь на питання:«На скільки % люди ще досі є примітивно-дикими тваринами?»

ララララララララ! ララララララララ! ララララララララ! #askoteka для зв'язки літер

(в випадках, коли steempeak не витягує кліп, міняйте в адресі його на www.tunestoken наприклад)

  • #питайте-відповідаємо, ціна питання 1steem
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

As a follower of @followforupvotes this post has been randomly selected and upvoted! Enjoy your upvote and have a great day!