PundiX: Kripto para almak, kripto para ile ödeme yapmak 1 şişe su almak kadar kolay olmalı

5년 전

Pundi-X
Son zamanlarda hepimiz “bitcoin çılgınlığını” bir yerden duyduk şahit olduk. Uzun zamandır bilenler de var bizim gibi. Para yatıran, yatırmaya korkan… Bitcoin özelinde gidersek ekşisözlük çok işimize yarar geçmişi görme açısından https://eksisozluk.com/bitcoin--2462174

2010 yılından beri kripto para dünyası ve teknolojisi o kadar gelişti ki artık ödemelerimizi bunlarla yapmaya başlayacağız. Nasıl telefonumuzdan kredi kartımızdan banka hesabımızdan ödeme yapıyoruz artık bunları kripto paralarla yapacağız. İşte tam bu noktada karşımıza PundiX çıkıyor.

Diyorlar ki “biz yeni bir pos cihazı geliştirdik, bir çok kripto parayı destekliyor. Merkezsiz bir şekilde ödemelerinizi pundi kartınızla veya telefonunuzdaki pundi uygulaması ile istediğiniz kripto para üstünden ödeyebileceksiniz.”

Pundi cüzdanınızda eth, btc, ltc vs vs gibi bir çok coin var. İstediğinizi seçip ödemenizi onunla yapabiliyorsunuz. Ve bu işlem o kadar kolay o kadar basit halloluyor ki..

Ben anlatmayayım siz şu videoyu bir izleyin :)

Bu teorik anlatım videosuydu. Şu da kullanım videosu

Ceo Zi Bin Cheah hem pundix kartı ile hem de telefonundaki uygulaması ile kahvesini çok kolay bir şekilde ödüyor.
Harika!

Harika olan ne biliyor musunuz? Diğer bir çok ico’da olduğu gibi daha ortada fol yok yumurta yokken para toplamıyor bu ekip. Diyor ki “biz pos cihazını da yazılımı da yaptık. ÜRÜN HAZIR. Pazarlama ve seri üretime geçeceğiz”
Evet asıl harika olan bu. Ürün hazır. Sistem hazır. Pazarlama süreci olacak. Ve seri üretime geçilecek.

Eminim gelecekte bir çok kafede, mağazada, kredi kartı ile ödeme yaptığımız bir çok yerde PundiX cihazları göreceğiz.

Web sitesi
https://pundix.com/

PundiX’in white paper’ı şurada, bir göz atın mutlaka
https://www.pundix.com/pdf/PundiX_WhitePaper_EN_FinalVer1.pdf

Türkçe duyuru konusu da şu, buradan da bilgiler edinebilirsiniz
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2219420.0

Ben kendi adıma konuşursam imkanım çerçevesinde küçük de olsa yatırım yapacağım. ICO 2 gün sonra başlıyor 20 kasımda. Projeyi inceleyip kendi kararınızı verin. Ama şunu bir kenara yazın, Pundi X’i ileride çok duyacağız, çok göreceğiz…

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Güzel bilgi hocam, teşekkür ederim. Herşey güzel ama ne kadar yayılacaklar , isteklere yetişebilecekler mi bakalım. Birde artık bu işleri artık sabit cihazlarda ufak ufak kurtarmak gerekmez mi.

·

Yayılacaklarını düşünüyorum doğrusu ama yetişebilirler mi? Umarım yetişirler. Çünkü bu proje tuttuğu zaman hem çok sipariş gelecektir, hem de hemen alternatifleri türeyecektir mutlaka.
Sabit cihazlardan kurtarmak derken? Nasıl olabilir mesela? Bunu çözünce bi proje de burdan çıkar mesela :)