Kryptomania System CoinPot cz.1

8개월 전

steempower

CoinPot to jeden z systemów połączony darmowymi kranikami do zbierania darmowej kryptowaluty w zamian za odwiedzanie strony i wyświetlanych reklam. Zebrana kryptowaluta z kranikiów/faucets automatycznie wędruje na mikro-portfela. Więcej o tym w linku na końcu posta.

Postanowiłem wrócić do postawienia sobie jednego z zadań i wyzwania już dokonując wpłatę. W programie można w pewien sposób redukować straty przez zbieranie z kraników i uczestniczenia Multiplier/Challenges i według mnie jest to na plus, w przypadku tradycyjnych giełd gdzie trzeba dokładać z własnej kieszeni w przypadku spadków.

Uwaga! Nie zaleca się wpłaty większych niż kilku dolarów.


Multiplier/Challenges

Rynek kryptowalut jest dojść dynamiczny, spadki jak i wzrosty działają tak samo, jak na tradycyjnej giełdzie i tu nie obędzie się bez nadrabiania strat i często używanej zakładki (Challenges). Osobiście nie wykonuje wszystkich zadań poza dwoma dziennymi zadaniami w razie strat (Multiplier rolls in a day/Multiplier total staked). Więcej >>> Nowa zakładka Challenges.

Multiplier
Warto zaznaczyć wchodząc do zakładki multiplier czego unikać i jak ustawić działanie automatu. Wystarczy nacisnąć koło zębate i pokażą się ustawienia.


Zaznaczamy, (Use AutoRoll), po czym otworzą się ustawienia. W tym przypadku jest zaznaczone i ustawione, że przy stracie 50 tokenów ma się wyłączyć.

Do wspomnianych zadań (Multiplier rolls in a day/Multiplier total staked) włączamy automat o wartości tokena 1 lub 10. W przypadku 100 i 1000 to czyste uprawianie hazardu i straty są większe niż nagrody z wyzwań. Na YouTube można spotkać filmiki rzekomymi strategiami itd. Jest to totalna bzdura w celu podnoszenia statystyk kanału. Zdarzają się przypadki opłacenia właściciela wysoką oglądalnością kanału w celu poniesienia strat, bo przecież zwykły użytkownik nie może za dużo zyskać.

Dla osób, które są nowe w kryptografii i zaczynają dopiero zbierać kryptowaluty, jest to jeden z najlepszych systemów z siedmioma kranikami i automatycznym micro-walletem. Do tego dobry program polecający w kranikach co kilkanaście minut wpadające prowizje w zależności od poleconych. Jak zdobywać poleconych to w kolejnych częściach:)


Opis CoinPot+Darmowe kraniki

Post - Zakładka Challenges.

Śledzenie Rynku Kryptowalut- https://coinpaprika.com/


The Most Popular Traffic Exchange

Foto:1 Pixabay

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Również zbieram. Mam już daily +100% :)

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by strefanetu from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Hi, @strefanetu!

You just got a 0.01% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.