Şimdi 80 kişiyiz! adsactly.creditors@gmail.com - Yakında 100 olacak!

3년 전

Şimdi 80 kişiyiz! adsactly.creditors@gmail.com - Yakında 100 olacak!

steempipe ( 60 ) içindeönemli • 10 saat önce

Bu Bay Adsactly / Micah Wallace okuyacaksınız - evet - sen! Bizi hatırla? Şey, seni hatırlıyoruz!

Size karşı yasal bir süreç izliyoruz ve ayrıca burada, yüksek rütbeli üyelerinden birinin şu anda yaşamak için yaptıkları ve on yıldan beri ne yaptıklarını steem topluluğuna bildiriyoruz.

Korkuyorum ama bitcoin'leri alan ve bize bir şirket olmayan Adsactly'de değersiz ve tartışmasız paylar ve menkul kıymetler veren bu canavar hakkında konuşmalıyım, ancak bu web sitesinin sahibi olan bir web sitesi. STEEM'in dükkanını kurduğunu gördüğümde, önümde cenazeler topladım ve hepiniz bana daha iyi geri döndünüz!

4 yıl önce, Kanada'dan Micah Wallace'a, Adsactly'nin CEO'su ile tanıştık, videosu bize, bize yatırım yapabilmemiz için 10 bitcoins ödedikten sonra geri döndü, diğer yandan da şimdiki defoct HZ platformunda reklamları paylaştık. bizim gibi aynı durumda insanlar

Önce ona 10 Bitcoins yolladım, o zaman kardeşlerim de anlaşmaya varırsam bana daha fazla pay vermek için bir teklifte bulundu, bu yüzden her birine 5 tane koydular, bu yüzden hepimiz dördümüz 25 Bitcoins Adsactly'nin dibinde, sağ?

Zaman zaman ileri geri e-posta gönderiyoruz, ama sonra gitmesi gerekiyor çünkü onun küçük örümcek ağına girmek için yeni insanlara sahip, sadece kendisi, hiçbir şirket, örgüt yok, sadece Micah Wallace.

Adsactly 1 kişi ponzi şeması

Evet, anladığım kadarıyla, kendisinin veya şu andaki destekçilerinin (yatırım yapmayanlar, çalışamayanlar) işaretleneceğini bilerek bunu söylemek için bazı ciddi toplara ihtiyacım var.

Proof'in yükü, Micah Wallace'ın mahkemede niçin, ebeveyn evinde yaşayan özel bir Kanada vatandaşı olarak niçin birlikte sahip oldukları bir işte onlara yardım ettiği sorusudur.

Bu yüzden birkaç hafta önce, satın aldığımız gibi sahte iddialar altında aynı türden akarsularda toplanmış olan EOS'ta başka bir yatırımcı grubuyla tanıştık.

Onu 1on1 ya da 2'sini tuttuğumuzdan ve birimiz iletişim kurduğumuzdan ve uzun zaman önce, Micah'ın koyunlarını iki sürüye böldüklerini, bir tanesinin şimdi katledilmesi ve diğerinin daha sonra katledilmesi gerektiğini öğrendik.

Adsactly'nin yasal olduğunu kanıtlayın - Adsactly!

Bize rehberlik eden avukatlarımız, Micah Wallace'ı KANADA'da, tek başımıza yapabileceğimiz bir şey olan COURT'a götürdüğümüzü ve normal vakalar altında menkul kıymetler sahtekarlığı, posta sahtekarlığı ve diğer birçok suçlamalarla karşı karşıya kalacağımızı ileri sürdü. İlanlara ve arkadaşlarına dayandığı bir başkası, şimdi toplamda 545 Bitcoin toplamış 67 kişi var - 545 Bitcoins gitti mi? Kimse bilmezse, Bay Wallace'a her şeyin yolunda olduğunu ve hisse senedinin dolduğunu söylerse, ama bize söz verdiği gibi hiçbir temettü ödemez ve HZ platformunda ve aynı zamanda iki kuşakta da yayınladığı güvenceyi başka hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Bunların hepsi çok daha kafa karıştırıcı, ama Adsactly'ye yatırım yapmış olan herkesin Adsactly.com ve portföyünün% 100'üne sahip olduğunu hayal edin, bu değer Micah Wallace tarafından oluşturuldu ve hiçbir zaman belgelenmedi.

Seni ne kadar soydu? adsactly.creditors@gmail.com

Yazım anında, neredeyse 80 erkek, kadın ve büyük miktarlarda Adsactly'ye sahip olan şirketlere sahibiz ve bunu bildiğimiz zaman 1) hiçbir zaman bize hiçbir şey ödemiyor 2) Kendisi bir şirket değil, saklanacak bir kitap yok, değil mi? 3) 80 bugün yarın 160?

Sadece şimdi kaç tane daha insanın kullandığını ve bazılarını görebildiğini görüyoruz. Aynı zamanda bir yandan da steemit'te bir şeyler yazarı olarak çalışıyoruz. Ertesi günlerde, bütün steem makalelerini ve vay ve vaylarını gösteren daha fazla yatırımcıyı skype yapmak için ne yapıyor?

Alacaklılar listesine nasıl girilir? email: adsactly.creditors@gmail.com

Zaten çok sayıda alacaklıya sahip olduğumuzdan dolayı, Bay Wallace'a, yatırımcıları istediği veya istediği her şey için para harcadığını öğrendikten sonra fonlarımızı yanlış yönlendirmek, yalan söylemek, kaybetmek ve raporlamak için bir dava açılacaktır. Bu - şimdi, burada steemit üzerinde !!

Şu anda hepimiz 100 $ ödüyoruz ve ne kadar çok ödediğimizden daha azını ödedik, bu yüzden burada yaptığım şey, adsactly.creditors@gmail.com adresine öykünüzü, miktarınızı veya ucuz emeğinizle ilgili bir e-posta göndermenizi istiyor.

Eğer Adsactly için çalışıyorsanız, You Too hikayenizle bizimle iletişime geçmeli ve hiç kimseye sızdırmadığından emin olmalısınız çünkü şu an için çalıştığınız kişi, SİZ hapishaneye gittiğinde SİZE hapis cezasına çarptırılabilir.

Eğer fakirseniz, Micah sizi kötüye kullandınız çünkü siz fakirsiniz, bu yüzden onun için çalışmanıza izin verin ve günde 10-12 kişiye günde yüz dolar ödeyin. Kamuoyunda bir şey söylemek zorunda değilsiniz, e-posta adresim kardeşlerim ve hukuk büromuz arasında paylaşılıyor, lütfen gerçek bilgilerle katkıda bulunun.

Bu gönderiye eğilip size ulaşabilmemiz için 1000 $ 'ı Steem'e koyduk!

Reklam Verme Yasası

Bu dolandırıcılığın işleyiş şekli, neredeyse sadece ibadet edilmesi gereken bir dini varlık olan bu yanılsama yanılsamasını yaratmasıdır. Bir keresinde ağabeyime eğlence için ya da gerçek bir şey söylediyse, Adsactly hakkında kötü bir söz söylese, yatırımının unutulacağını, yani kendisi ile yatırımcıların parasıyla nasıl bir ilişki kurduğunu söyledi.

Uzakta PewPew, baba Micah iş yapmak için çağrı var

Baktığımızda #adsactly ve @adsactlygeçirdikten sonra 3 hafta sadece onun anlaşmazlık gizlenen biz Micah Wallace maaş kim oldukça iyi dışarı eşlenen ettiniz ve iyi bir şey yapıyorsun düşünebilir - ama aslında sadece HIM iyi görünmesini yardımcı oluyor Bir sonraki kişiyi para, bitcoin veya litecoins ile çağırdığında - On yıl boyunca bu boş deliğe insan çekiyorsa.

Geçtiğimiz 6 yıl boyunca dünyanın her yerinden gelen bireyler için Micah Wallace'a 10.000 Bitcoins gönderilebileceğini tahmin ediyoruz.

Neyse ki Crypto henüz çok büyük değil ve Micah Wallace / Adsactly için çalışan steem insanların bir listesini yapmak için nispeten kolay oldu - ve şimdi diğer ortak çalışanlar bilgilendirmek sizin görevinizdir, böylece bir kamu çıkış beyanı yapabilirsiniz Bir tür ya da sadece hepimizle aynı durumda olan daha fazla insan hakkında daha fazla bilgi toplamaya devam edin.

Yani, bizimle paylaşmak istediğiniz her şey, şimdi bize ulaşmak için bir e-posta adresiniz var. Elbette, InterPol'un Kanada, Güney Afrika, Avustralya ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerden altyazılar yapabilmesinden önce, sadece bilgi toplamak için herhangi bir hassas soru sormayacağız.

Biz bu e-posta adresi adsactly.creditors@gmail.com adresindeki tüm e-postalar için okuma haklarına sahip iki kanun kitabı var. <<<< copy / paste Yazılı metin yazmak, ekran görüntüsü, video veya paylaşılacak herhangi bir şey varsa yapmak için. Eğer fakirseniz ve sizi emeği kötüye kullandıysanız, paranızı arayan yatırımcıysanız bize bir e-posta gönderin.

Lawfirm Allen & Overy ve Lawfirm Baker & McKenzie

Neden 2 kanun koyuluyor? çünkü finansal olarak da sökülmüş bir başka yatırımcı grubu bulduğumuzda, aynı zamanda sınıf hareketini yapmak isteyen bir kanun yaptıklarını da kaydettik, böylece zamandan tasarruf etmek ve hızlı bir şekilde ilerlemek için hem hukuk firmalarını hem de daha fazla bir araya getirmek için aynı işi yapmaya karar verdik. veri ve uluslararası ve ulusal yasaları bozdu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT