Fenerbahçe Şeytanın Bacağını Kırdı mı?

2년 전

text
Kaynak

Fenerbahçe 2 - 0 Alanyaspor

Merhaba arkadaşlar Spor Toto süper lig takipçilerinin ve fenerbahçe taraftarlarının bildiği üzere Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birinden geçiyor. Ligin 12. haftasındayız fakat Fenerbahçe puan kayıpları sebebiyle düşme potasına dahi girdi. Eğer Alanyaspor maçını da kaybetseydi Fenerbahçe severler için çok kötü olacaktı. Neyse ki böyle olmadı ve Fenerbahçe tam altı maç sonra puan 3 puan almayı başardı.

Fenerbahçenin golleri Ayew ve Valbuena' dan geldi. İlk gol Valbuena' nın muhteşem mücadelesi sonucu ve Ayew' in köşeden muhteşem şutuyla geldi. Alanyaspor kalecisi ne yazık ki seken topa müdahale edemedi.İkinci gol ise Valbuena' nın serbest vuruş ile yaptığı ortasına Frey' in kafa vuruşu ile gerçekleşti. Fakat top Frey' in kafasına değdi mi değmedi mi tam net değil. Golü Valbuena' da atmış olabilir. Bu tip toplar kalecileri her zaman gafil avlamıştır.

Bakalım Fenerbahçe şeytanın bacağını kırdı mı? Umarım öyle olmuştur. Aksi halde Ali KOÇ' un işi gerçekten zor. Kendisi çok büyük umutlarla takımın başına getirilse de Fenerbahçe henüz bir varlık gösteremedi. Taraftar çok gergin. Hem Fenerbahçe hem de Türk futbolu adına biran önce toparlanmak şart gibi görünüyor.

MAÇIN ÖZETİ İÇİN TIKLA

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Galatasarayli olarak soyluyorum , Fenerbahcenin yaristan uzak kalmasi cok uzucu.