Smix Token Dağıtıma Başladı

2년 전

Smix Token!

Merhaba arkadaşlar. Steemix ile ilk postumu bugün yayımlamıştım. Ne şanslıyım ki smix token' in dağıtılacağı güne denk geldim. Bugün kuşadası ekibi tarafından smix token' in dağıtılmaya başlandığı bildirildi. Her post 3 smix token her yorum 0,5 smix token ile ödüllendirilecek. Fakat bir sınır var günlük post sınırı 3 yorum sınırı 15. Yani günde 3 yazı paylaşır ve 15 yorum gönderirseniz 16,5 smix token kazanırsınız. Şuan smix token' in fiyatını bilmiyoruz fakat steemden daha değerli olacağı belirtiliyor. Gerçekten steemden daha değerli olursa ciddi bir kar getireceği garanti gibi.

Smix Token Nedir?

Smix token' in ne olduğunu bilmeyen kullanıcılar için küçük bir özet geçeceğim. Smix token kusadasi ekibi tarafından geliştirilen steem alternatifi bir token çeşidi. Türk kullanıcıların sistemden daha fazla yararlanabilmesi ve daha paylaşımcı olabilmesi için tasarlandı. Smix token' in şu an sadece Türkiye ve Azerbaycan' daki kişilere dağıtılacağından söz ediliyor. Eğer hızlı davranır ve bir an önce tokenleri toplamaya başlarsanız gelecek için güzel bir yatırım yapmış olursunuz.

Smix Token Kimlere Verilecek?

Smix token steemix.net üzeriden paylaşım yapan Türk ve Azeri kişilere dağıtılacak. Bunun için post paylaşmak ve yorum yapmak gerekiyor. Fakat post paylaşımında çeşitli kurallar var. Postlar iki satır yazıdan oluşmamalı. Ayrıca internette bulunan herhangi bir makaleyi değiştirerek yazan kişilerin postlarının kabul edilmediği belirtildi.

Steemit platformunun Facebook, Twitter ve Youtube gibi olması amaçlanıyor. Bu sebeple güncel paylaşımlar destekleniyor. Mesela "Nedir" ya da "Nasıl" tarzı makalaler yerine her hangi bir dizinin o hafta yayımlanan bölümünün analizi ve diğer bölümlerde neler olacağı kabul görüyor ve oylanıyor. BU yüzden post paylaşırken bu kurallara özen göstermekte fayda var.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT