Bir hışımla geldi geçti

2년 전

Merhaba arkadaşlar;


Source


Şu içinde bulunduğumuz platforma geldiğimden beri siyaset yapmamaya özen gösterdim. Tabi ki herkes gibi benimde gönül verdiğim, hizmetlerinden memnun olduğum ve şu anki gidişatta alternatifi olmadığını düşündüğüm, çocuklarımın geleceği için olumlu bir şey yapılacaksa işte bu parti ve onun lideri yapar dediğim bir partim var.

Bende tüm yurttaşlar gibi partime üye olmuş ve mitingleri ile toplantılarına katılmış olabilirim ama bu benim özel hayatımda olması gereken bir durum olduğu için bunu dışarıya yansıtmama gereği duydum, hala da aynı kararımda ısrarcıyım.

Burdan kimseyi yargıladığım anlamı çıkmasın, zira burası özgür bir platform herkes istediği gibi, siyasi de olsa düşüncesini ifade edebilir ve etmeli de zaten.

Dün seçimler oldu, bitti ve gördüğünüz gibi hayat devam ediyor. Kimse kimseyle aynı partiyi sevmiyor diye tartışmamalı, kavga etmemeli, rencide etmemeli. Dediğimiz gibi dün seçimler yapıldı ama bugün yine herşey aynı şekilde, hayat aynı hızında devam ediyor.

Ak Partilisi, CHP’lisi, MHP’lisi veya diğer partiler, hangi partiden olduğumuz her ne kadar kendimize göre çok önemli olsa bile, karşı taraftan bakınca hiçte önemli değil. Bu yüzden bizler dün nasıl bir arada yaşıyor, muhabbet ediyor, alışveriş yapıyor ve fıtratımız gereği birbirimize yardımcı oluyorsak, bugünde aynısı oluyor ve olmalı da zaten.YSK sitesinden alınmıştır


Topyekün dünyanın üzerimize karşı saldırıya geçtiği bu günlerde, dağınık görüntü vermememiz açısından birliğimizi ve beraberliğimizi sağlam tutmalı, kenetlenmeliyiz.

Bir kez daha dün yapılan seçimlerin, ülkemiz için, milletimiz için, Türk dünyası için, islam dünyası için, dünyanın dört bir köşesinde bulunan tüm mağdur ve mazlumlar için, öksüz, yetim ve kimsesizler için, sahipsiz bakıma muhtaç tüm canlılar için, geleceğimiz olan tüm yavrularımız için, elimizin ve gönlümüzün ulaştığı tüm ihtiyaç sahipleri için velhasıl tüm insanlık için hayırlı olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Kalın sağlıcakla…

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

maalesef beklediği sonuçları elde edemeyenler milletin kendi iradesi ile vermiş olduğu karara göre toplumumuzu cahil olarak nitelendiriyor. eğer istediği sonuçlar çıksaydı bu şekilde söylemeyecekti.

·

Hocam aynen dediğiniz gibi, kendi görüşlerini benimsemeyen insanları, tu-kaka ilan ederek, fare görmüş gibi saldırmak malesef bazılarının ruhuna işlemiş.