CANAN TAN- EROİNLE DANS

2년 전

Herkese Merhabalaarr 😄

Uzun bir süredir buralarda yoktum. Birazcık tatil yaptım 😂 Ama burayı çok özledim ve döner dönmez yepyeni bir yazıyla geldim.

 

Bugün sizlere benim çok severek okuduğum ve sizlerede önermek istediğim yeni bir kitap önerisiyle geldim ☺️

 

Kitabımız: “Eroinle Dans”

 


 

Hadi başlayalım:

Yazar: “ Canan TAN“

Tür: “Dram ve Macera”

Sayfa Sayısı: 400

Kitabın konusunu özetleyecek olursam;

  • İstanbul Boğaziçi üniversitesini kazandığı için İzmir den İstanbula giden Eylül ün yerleştiği yurtta kalan Dünya yla yollarının kesişmesi ve hayatlarının eroin bağımlılığıyla daha da birleşmesine ve sonrasında başlarına gelenlere dayanan bir kitap.

Benim kitap hakkında ki yorumum;

  • Eroinle asla bağdaştıramayacağımız uzaklıkta ki insanların bile arkadaş çevresine uyum sağlama çabası ya da merak, macera arayışı sebebiyle bir an da nasıl eroin batağının içine düşebileceğini en güzel şekilde aktaran bir kitap. “Eylül” karakteri hayat dolu, pırıl pırıl bir kızken hatta ailesi psikolog olup kendisi de üniversitede psikoloji okumasına rağmen hiç farkında olmadan yavaş yavaş bu bataklığa düşüşünü işleyen bir kitap. Bu süreçte başlarına daha bir çok farklı olay geliyor. Kitabın tüm bunları işleyişi o kadar güzel ki. 400 sayfalık bi kitap olmasına rağmen aşırı akıcı bir dilde yazılmış asla sıkmıyor ve hep merak içerisinde okuyorsunuz.
🔺 Bu kitapla yine arkadaş çevresinin insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlıyoruz. Ailelerinde bu duruma karşı bilinçlenmek için okuyabileceği güzel bir kitap.

 


 

 

Yazarın bu kitabı yazma amacı;

  • “ Uyuşturucu için, aile düzeni bozuk gençlerin sığınağıdır diye yaygın bir kanı vardır toplumumuzda, Ne büyük bir yanılgı.” diyerekten bu kanıyı yıkmak için yazmak istemiş yazar Canan TAN bu kitabı.
Bence kitabında gayet güzel de işlemiş bu konuyu. Ben işleyiş bakımından gayet başarılı buldum.

Kitap yeni bir kitap değil hatta baya eski sayılabilir. Ben biraz geç okuyanlardanım. Kitap çok tutulduğu ve sevildiği için satışı bir çok sitede hala mevcut.

🔺Alıp okumak isteyenler için Kitap Yurdu sitesinde güncel fiyatı 13,65 TL dir.

Lütfen sizler de her zaman kitap okuyun ve okutturun. Buna sebep olun ❤️ Hatta bana da çok severek okuduğunuz kitapları aşağıda önerseniz ne kadar güzel olur. Hem çok sevinirim hem de okuyan herkes faydalanmış olur 😊

 

Bugünlükte benden bu kadar. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere 😊

 

Sevgileerr💕


Posted from my blog with SteemPress : https://iremm.timeets.xyz/2018/08/30/canan-tan-eroinle-dans/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Aramıza tekrardan hoşgeldiinnn🙏🏻 Kitabınn konusu beni gerçekten etkiledi bi merak uyandırdı internetten siparişini verecem büyük ihtimalle✨

·

Hoşbuldum 😊 mutlaka okuyun 😊

·
·

Çağımızın en büyük sorunlarından birini işlemiş okumak lazım. Gençlerin özellikle okuması gereken bir kitap.

·
·
·

Kesinlikle öyle. Bilinçlenmek adına herkes okumalıı :)


Bu yazı Curation Collective Discord Sunucusunda küratörlere önerilmiş ve manuel inceleme sonrasında @c-squared topluluk hesabından oy ve resteem almıştır.
This post was shared in the #turkish-curation channel in the Curation Collective Discord community for curators, and upvoted and resteemed by the @c-squared community account after manual review.
·

Desteğiniz için çok teşekkür ederim :)