Joje Moyes- Senden Önce Ben

3년 전

Herkese Merhabalaarr 😄

 

Bugün sizlere benim çok severek okuduğum ve sizlere de önermek istediğim yeni bir kitap önerisiyle geldim ☺️

 


 

Kitabımız: “Senden Önce Ben”

Hadi başlayalım:

SENDEN ÖNCE BEN


Yazar: “Joje Moyes”

Tür: “Aşk Romanı”

Sayfa Sayısı: 480

 

Kitabın konusunu özetleyecek olursam;

  • Geçirdiği motosiklet kazasıyla tüm hayatı mahvolan will hayattan hiç bir tat almıyor, hiç bir şey onu eskisi kadar umutlandırmıyorken hayatı Lou ile kesişiyor. Lou ise eğlenceli, saf, renkli bir karakter. Lou ile will in hayatlarının kesişmesiyle her şey başlıyor.

 

Benim kitap hakkında ki yorumum;

  • Okuduğum en duygu yüklü kitaplardan biridir “Me Before You” yani “Senden Önce Ben”. Kitap 480 sayfa olmasına rağmen insanı asla sıkmıyor tam tersine işlenen o güzel duygu yoğunluğu ile kitap akıp gidiyor. Her sayfa da farklı duyguya tanıklık ediyor her birinden ayrı ders çıkarabiliyorsunuz. Kitap sonlara doğru biraz ağlatabilir aman dikkat 😂 Özetle aşk romanlarını okumayı seviyor iseniz keyifle okuyacağınız akıcı bir kitap.

Kitabın filminide çıkarmışlar. Kitabı okuyup bitirdikten sonra filminide izlemek istedim. Ortaya eğlenceli, renkli bir film çıkmış olsa da benim için asla kitabının yerini alamadı çünkü kitapta işlenen, aktarılan duygu yoğunluğu bence bambaşkaydı. Sizlere de önce kitabını okumayı daha sonra filmini izlemeyi öneririm.

Kitabın bir de devamı olarak ikincisi çıkarıldı. O da “After You” yani “Senden Sonra Ben” onu henüz elime geçmediğinden okuyamadım. Ama sizce de her kitabın ya da filmin ilki daha güzel olmuyor mu ? 😂 İlkinin verdiği güzel duygu yoğunluğuyla da bırakmak istemiş olabilirim 😂

🔺Alıp okumak isteyenler için D&R da şuan ki güncel fiyatı 22,75 TL dir. Biraz araştırma yaparak daha uygun fiyatlara da bulabilirsiniz.

Lütfen sizler de her zaman kitap okuyun ve okutturun. Buna sebep olun ❤️ Hatta bana da çok severek okuduğunuz kitapları aşağıda önerseniz ne kadar güzel olur. Hem sadece ben değil bu yazımızı okuyan herkes faydalanmış olur 😊

 

Bugünlükte benden bu kadar. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere 😊

Sevgileerr💕


Posted from my blog with SteemPress : https://iremm.timeets.xyz/2018/08/06/joje-moyes-senden-once-ben/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Bu kitap çok merak uyandırıyordu bende bu postu görmem iyi oldu sanırım biraz ağlicazz ama olsunn😂😂👏🏼👏🏼

·

Haha :) yeter ki kitap okuyun 😉😉

This post has received a 5.09 % upvote from @boomerang.