UNIFINITY

2년 전

image.png

Unifinity and Dash to dynamiczny interfejs, który łączy wszystkich partnerów innowacyjnych i proces Blockchain, zapewniając całą niezbędną infrastrukturę i zintegrowany zestaw narzędzi. Umożliwi to uniwersytetom zarządzanie funkcjami aplikacji Blockchain za ułamek obecnych kosztów, a tym razem stworzy rewolucyjną transformację systemu edukacji.

Dash Next współpracuje z globalną platformą EduTech Unifinity. Unifinity umożliwia uniwersytetom i szkołom na całym świecie natychmiastową optymalizację wykorzystania technologii Blockchain i inteligentnych umów dla różnych potrzeb w aplikacji. Dzięki Unifinity i Dash będziesz mógł płacić za kursy różnych dostawców usług edukacyjnych na całym świecie iw przyszłości dzięki Dash.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, ponieważ jest to nasze pierwsze partnerstwo działające poza naszymi priorytetowymi rynkami, takimi jak Filipiny i wielu innych, którzy będą śledzić.

Zostań tutaj i uzyskaj więcej informacji.

image.png

ZMIANA SYSTEMU EDUKACJI ZA POMOCĄ BLOCKCHAIN.

Unifinity zmieni rolę użytkowników, takich jak rodzice, uczniowie i kierownictwo, aby uzyskać pełny i wygodny dostęp do wszystkich istotnych danych.

Dynamiczny interfejs, który łączy wszystkich partnerów innowacyjnych i proces Blockchain, zapewniając całą niezbędną infrastrukturę i zestaw zintegrowanych narzędzi, co umożliwi uniwersytetom zarządzanie funkcjami i aplikacjami Blockchain za ułamek obecnych kosztów i czasu.

Większość krajów Azji nie może w pełni wykorzystać każdego postępu technologicznego do zarządzania swoją działalnością administracyjną. Przejście ze szkolnych systemów edukacji na narzędzia automatyzacji możliwe dzięki wysokiej technologii zajmie dużo czasu, ponieważ większość platform zarządzania danymi jest droga i skomplikowana. Szkoda, że ​​większość uniwersytetów dokonuje ręcznej rejestracji. Obecnie uniwersytetom trudno jest śledzić w czasie rzeczywistym wielu studentów, którzy mogą uczęszczać na zajęcia i otrzymywać terminowo opłaty za opłaty i wnioski, nie mówiąc już o długich kolejkach w każdym semestrze.

Koncepcja UNIFINITY:

Stworzyć pierwszą zdecentralizowaną aplikację, która będzie wspierać wszystkie uniwersytety, zapewniając dostępność i technologię za pomocą technologii Blockchain.

image.png

Cel UNIFINITY:

Stworzyć pierwszą zdecentralizowaną aplikację, która umożliwia uniwersytetom i szkołom różnej wielkości szybkie wdrożenie technologii Blockchain i inteligentnych umów dla różnych potrzeb aplikacji. Uważamy, że technologia Blockchain może być dziś skutecznym narzędziem do poprawy systemów zarządzania edukacją i nauką.

Strona internetowa: https://unifinity.io/
Facebook: https://fb.com/unifinity.io
Twetter: https://tw.com/unifinity_io
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCo5XaBsLqA7I307JLhcAz0Q

Autore:

BTT username: RandomForest
BTT profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2754284

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT