W12.io - Blockchain Protokolü

2년 전

b047e796af09cb1d33b3b.png

Merhaba bugün Bir birey, W12 belirteçlerinin ne bir menkul kıymet olduğunu, ne de herhangi bir ulusal devlet dairesi ile güvenlik olarak kayıtlı olmadığını, ya da bu şekilde muamele gördükleri sürece onaylar, anlar ve kabul eder. Bir kişi, W12 sahiplik haklarının genellikle, kullanıcıya herhangi bir hakkın, menfaatin elde edilmesi, depolanması, imha edilmesi veya yönetimi, çalışması, sona ermesi veya geri ödenmesiyle bağlantılı kar, gelir, diğer gelirler veya ödemeler alma hakkı vermediğini kabul eder, anlar ve kabul eder. W12 platformunda veya diğer W12 varlıklarında tamamen veya kısmen sahiplik hakları veya hakları.

W12 jetonunun fiyatta artacağına dair kesinlikle bir garanti yoktur. Bu durumda, geliştiricilerin kontrolünün ötesinde ya da mücbir sebeplerden ötürü öngörülemeyen bazı durumlar ya da olaylar nedeniyle, W12 oranı, önemli bir azalma da dahil olmak üzere, azaltılmayacaktır.

KeyW12 avantajları:

#Proje yatırımının başlangıç aşamasının getirisini, jeton alımıyla on kattan fazla artırır

ve yatırımcılar için riski azaltmak.

#Gerçekleştirilmemiş projelere yatırım yapan yatırımcılara yatırılan fonların% 95'ine kadar geri dönüş sağlar.

#Yatırımcıların yatırımcıları tarafından satış işlemlerini hemen sonra döviz kurunun ilk aşamasında sınırlama olasılığını sağlar.

Simgenin fiyatındaki düşüşü önlemek için ICO (proje Token Hold işlevini etkinleştirdiğinde).

#Özel yatırımcı projelerinin seçimini basitleştirin ve yönetim profesyonellerine güvenmek için fon transferi yapın.

#Projeleri, ilk maliyetleri veya herhangi bir özel teknik uzmanlığı olmadan finansmanı hızlı bir şekilde çekmesini sağlar.

#Sermayenin ademi merkezileştirilmesi için altyapı oluşturur ve projelere güvenli yatırım için yeni bir standart oluşturur.

W12 jetonları, Ethereum blockchain'de serbest bırakıldı. Bu bağlamda, herhangi bir Ethereum protokol hatası veya arızası, W12 jetonu alım satım ağının beklenmedik bir şekilde işe başlamasını sağlayabilir. Blockchain'e bağlı teknolojiler, dünyanın her yerindeki çeşitli düzenleyici kurumların gözetim ve denetim merhametindedir. W12 simgeleri, W12 gibi, gelecekte W12 tokenlerinin işlevini yavaşlatıp sınırlandırabilecek veya kısıtlayabilecek dijital belirteçlerin kullanımı veya kullanılmasına getirilen kısıtlamalar da dahil olmak üzere düzenleyebilirler.

Yardım kuruluşları, diğer çalışanlar gibi, çalışanlarına ödeme yapmalı, personel eğitmeli ve insanlara dikkat göstermelidir. Araştırmalar, bağışların% 50'sine kadar idari harcamalar (yaklaşık 360 milyar dolar) harcadığını göstermektedir. ICO'ya benzer şekilde, katkıda bulunanların dikkatini çeken büyük miktarda bir fon satın alınmıştır. Dahası, hayır kurumları bu parayı önceden ödemek zorundadır - bu nedenle sosyal yardımların artan verimlilik derecesine ($ başına) sahip olmasına rağmen, küçük yardım kuruluşları kamuoyunun dikkatini çekemez ve kapanamaz. W12, daha güvenilir bir bağış toplama yöntemi sunuyor. Herhangi bir hayırsever cazibe ve platform bağışında kendini listeleyebilir. Ön ödeme gerekli değildir ve W12% 0,% 5'lik bir başarı komisyonu talep edecektir. Yardım harcamalarının büyük bir kısmı idari personele ve maliyet eğitimine düşer. W12, merkezi olmayan bir kampanya konsensüsü için altyapı sağlar. Sosyal katkıda bulunanlar bağışlanan zamanlarını proje yol haritası ve kilometre taşları ile senkronize edebilirler. Böylesi merkezi olmayan bir yaklaşım, herhangi bir kampanyanın yönetim maliyetlerini azaltacak ve daha yüksek bir hayır faaliyeti faaliyeti için sondan bir önceki katkısı olan katılımcı katılımını artıracaktır.

nqwV6HpH_400x400.jpg

W12, yardım yol haritanızı ve Oracle sistemini, bağışçılarınız ve hayır kurumlarınız arasında şeffaf ve sahtekarlığa dayanıklı bir iletişim için bir şablon olarak önerir. Hayır kurumları her zaman katkıda bulunanlara güçlü bir referans sağlayacaktır ve bağışçılar fon katkılarının etkisini her zaman görmeye başlayabilirler. Oracle sistemi, hayır kurumu ve yol haritası başarısının düzenli olarak denetlenmesini sağlar; Dolayısıyla bağışçılar, yardım kampanyasının yeterli ve şeffaf bilgisini alacak bir konumda olacaklardır.

W12 jetonları resmi veya yasal olarak bağlayıcı bir yatırım değildir. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle, bu dokümanda belirtilen hedefler değiştirilebilir. Her ne kadar bu belgede özetlenen her ürünü uygulamaya koymayı planlasak da, W12 jetonlarını satın almakla ilgilenen tüm kişi ve taraflar kendi riskleri altındadır. Anlaşma, taraflar arasındaki konuyla ilgili olarak taraflar arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur.

Misyon
Aralarında güvenin olduğu bir çevre ve merkezi olmayan bir altyapı oluşturmak

Tarafların her türlü anlaşmada gerekli olmadığı ve tüm ihtilaflı konular hızla çözülebilir,

şeffaf ve haklı olarak.

image (3).png

Vizyon
Yerleşik merkezi yolları değiştirecek en büyük küresel platform olmak

şu anda coğrafi ve politik çerçevelerle sınırlanmış olan finansmanı çekmek. Sağlamak

Küresel bir dünya geleceği inşa edecek ademi merkeziyetçi bir çözüm ile dünyadaki her yatırımcı.

Hangi sorunları çözeceğiz?

-SCAM veya dolandırıcılık;

-Projelere erken aşamada para transferi için yüksek riskler;

-Hayırsever projelerde kalabalık ICO yatırımcılarını ve katılımcılarını korumak için bir mekanizmanın olmaması;

-Hayırsever projeleri uygularken şeffaflık ve yüksek maliyetlerin eksikliği,

Daha önceki tüm sözleşmeler, tartışmalar, sunumlar, koşullar ve garantiler bu belgeye dahil edilmiştir. Burada açıkça belirtilmedikçe, taraflar arasında ima edilen veya ifade edilen hiçbir garanti, temsil, koşul veya anlaşma yoktur. Anlaşma sadece taraflarca usulüne uygun olarak yapılmış yazılı bir belge ile değiştirilebilir.

Takım
2.png
3.png

ICO Detayları
Website: https://tokensale.w12.io
WhitePaper: https://tokensale.w12.io/W12-en.pdf
Twitter: https://twitter.com/w12_io
Telegram: https://t.me/W12BountyChat
Facebook: https://www.facebook.com/w12.io/
ANN Bitcointalk Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3220425

Bitcointalk username: oguzhangazi

Bitcointalk Profil URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT