Біржа Coinbase придбала компанію Xapo за $55 млн.

2년 전

Як повідомляє Fortune, кріптовалютна біржа Coinbase придбала сервіс кріптовалютного сховища Xapo. Операція була проведена в рамках заходів Coinbase з агресивного розширення власного підрозділу в сфері зберігання кріптовалют та може призвести до того, що продукт компанії буде застосовуватися для забезпечення зберігання 5% усіх біткоінів, що знаходяться в обігу.

Придбання коштувало Coinbase 55 мільйонів доларів. Зараз під управлінням компанії знаходиться понад 7 мільярдів доларів в кріптовалютних активах. Як повідомляється, Coinbase змогла зробити Xapo більш привабливу пропозицію, ніж інвестиційна компанія Fidelity.

Xapo була заснована в 2013 році і збереже за собою біржовий бізнес, в рамках якого вона дозволяє роздрібним клієнтам купувати та продавати біткоіни. Засновник компанії Уенсес Касарес збереже посаду генерального директора.

Касарес заявив, що обслуговування роздрібних клієнтів завжди було пріоритетним завданням його компанії, в той час як бізнес в сфері зберігання активів розвинувся в якості додаткового сервісу для великих власників біткоінів, яким було потрібно зберігати кріптовалюту в безпечному місці.

«Складно робити бізнес для споживачів, коли він орієнтований ще й на інституціональних клієнтів. В цьому році ми стали шукати, кому його можна передати», - сказав він.

Касарес також зазначив, що деякі інші компанії запропонували більші суми, однак в них не було достатнього рівня безпеки або не вистачало рекомендацій регуляторів. Серед них була й фірма з управління цифровими активами Grayscale Investments.

Згідно з інформацією, велика частина заможних клієнтів Xapo погодилася передати свої активи під управління Coinbase, до якої в результаті перейшло понад 514 000 біткоінів. На рахунках клієнтів Xapo за деякими оцінками знаходяться активи вартістю понад 3,5 мільярдів доларів. Якщо Coinbase вдасться залучити і їх, в її сховищах опиниться понад 860 000 біткоінів. До придбання Xapo Coinbase Custody зберігала активи на суму близько 1 мільярда доларів.

Чутки про можливість укладення угоди між Coinbase та Xapo з'явилися ще в травні, проте на врегулювання супутніх питань, наприклад передачу клієнтських активів та визначення власника бункера Xapo в швейцарських горах, пішло кілька місяців. Касарес сказав, що бункер залишається за його компанією і буде використовуватися для зберігання біткоінів роздрібних клієнтів.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @minamoto77! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 10 posts. Your next target is to reach 20 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!